top of page

Identyfikacja sprawia, że człowiek żyje w obcym świecie i nic do niego nie trafia. Nie jest sobą, jest kimś innym.

                                                                                  Bert Hellinger

Nie prowadzę sesji indywidualnych poza warsztatami.

UWAGA! NIE MA WARSZTATU: MORDERCZE

Co proponuję?

WARSZTATY USTAWIEŃ HELLINGEROWSKICH ONLINE.

sobota, 30.09.23, GODZ.09.30 (czas polski)

Ustawienia, które proponuję to ustawienia online robione na platformie Zoom. Część osób gdy słyszy to pierwszy raz jest zdziwiona, czy to w ogóle możliwe? Na ogół widuje się ustawienia robione na warsztatach w których uczestniczy grupa ludzi. Ewentualnie ustawienie jeden na jeden na figurkach podobnych do klocków lego.

W JAKI SPOSÓB WIĘC DZIAŁAJĄ USTAWIENIA ROBIONE ONLINE NA PLATFORMIE ZOOM?

Energetycznie i jakościowo nie różnią się niczym od ustawień na warsztatach stacjonarnych, czy na figurkach. Wszak energia nie ma ograniczeń czasowych czy przestrzennych. Kto już uczestniczył w warsztatach stacjonarnych będzie potrzebował chwili czasu aby "przestawić" się na dwuwymiarowy odbiór reprezentacji, gdyż widoczne są one na ekranie komputera, a nie w trójwymiarowej sali. Ale po chwili człowiek to "łapie". Niektórzy nawet twierdzą, że jest to wyraźniejsze niż na sali, bo można na raz widzieć wszystkich reprezentantów. Osoba, która nie brała udziału w ustawieniach wcześniej nie będzie czuła żadnego dysonansu, po prostu pozna je w ten sposób, od tej strony. Reasumując nie jest to metoda, ani gorsza, ani lepsza od metod stacjonarnych, a w obecnym czasie na pewno bezpieczniejsza.

KIEDY?

sobota, 30.09.23: w godzinach 09.30- do ok. 17.00 ( Z uwagi, że nie wiemy ile potrwają ustawienia możemy oceniać czas końca warsztatów w okolicach godziny 17.00.

GDZIE?

ONLINE. Czyli w świecie wirtualnym na platformie zoom. Gdy zapiszesz się na te warsztaty o godzinie 09.15 w dzień warsztatów (na 15 minut przed warsztatami) otrzymasz kod wejścia na warsztaty. Warto być 5 minut wcześniej by sprawdzić czy wszystko działa poprawnie.

INWESTYCJA:

Warsztaty to koszt 799 zł uczestnik z ustawieniem własnym i 299 zł zł uczestnik bez ustawienia. Jako Uczestnik z ustawieniem masz zagwarantowane jedno duże ustawienie, a oprócz tego ćwiczenia gruntujące, praca z podświadomością, oraz wprowadzenie do własnych ustawień, a do tego super ebook niespodziankę. Jako Uczestnik bez ustawienia, masz te same atrakcje oprócz ustawienia własnego. 

CO POTRZEBUJESZ?

Sprawny komputer i dobre połączenie online. Najlepiej jest wcześniej pobrać darmową wersje programu zoom i przetestować swoje połączenie np. z komórki na komputer, aby sprawdzić czy wszystko działa. W dniu warsztatów jeżeli okaże się, że coś nie działa po Twojej stronie niestety nic już się nie da zrobić. Warsztaty wystartują punktualnie, a Ty jeżeli nie będziesz miał sprawnego technicznie sprzętu, nie weźmiesz w nich udziału. Dlatego warto poświęcić te 10 minut i wcześniej sprawdzić czy wszystko jest OK.

JEŻELI JESTEŚ CIEKAWY OPINII TYCH, KTÓRZY PRZESZLI PRZEZ TEN PROCES, TO ZAJRZYJ TUTAJ: 

https://www.poleducha.pl/rekomendacje

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

JEŻELI POCZUŁEŚ, ŻE CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH I WYKONAĆ U MNIE USTAWIENIE, TO PODAJĘ CI TERAZ PROCEDURĘ KROK PO KROKU, CO NALEŻY UCZYNIĆ.

WARSZTATY - REGULAMIN

Przeczytaj regulamin i upewnij się, że rozumiesz go i zgadzasz się z jego treścią. I że nie ma też przeciwskazań co do ustawienia. Jeżeli nie zgadzasz się z jego treścią nie będę mógł wykonać ustawienia dla Ciebie. Wtedy polecam innych ustawiaczy lub warsztaty. ABY PRZECZYTAĆ REGULAMIN NACIŚNIJ NA DOLE STRONY PRZYCISK "WARSZTATY - REGULAMIN" LUB KLIKNIJ "WARSZTATY - REGULAMIN" NA GÓRZE STRONY

JEŻELI ZAAKCEPTOWAŁEŚ REGULAMIN I JESTEŚ PRZEKONANY, ZE CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH, ABY ZROBIĆ USTAWIENIE TO WYPEŁNIJ KRÓCIUTKI FORMULARZ WZIĘCIA UDZIAŁU W WARSZTACIE USTAWIENIOWYM: "WARSZTATY - FORMULARZ"

Jeżeli przeczytałeś Regulamin i się zgadzasz na jego warunki wówczas kliknij przycisk pod Regulaminem: "Przeczytałem i Akceptuję Regulamin". Po naciśnięciu tego przycisku przejdziesz do sekcji "WARSZTATY - FORMULARZ". Jeżeli jesteś pewny, że chcesz wziąć udział w Warsztatach i mieć Ustawienie, to wypełnij ten formularz. Następnie wysyłasz formularz i czekasz. W ciągu 48 godzin skontaktuję się z Tobą, przesyłając Ci mejla z dalszymi informacjami. 

WYŚLĘ CI SMS Z NUMEREM KONTA I DODATKOWE INFORMACJE

Warsztaty to koszt 599 zł (Uczestnik z ustawieniem) lub 249 zł (Uczestnik bez ustawienia), który trzeba opłacić w ciągu 24 godzin. Jeżeli płatność nie zostanie opłacona w tym czasie, to dostaniesz sms z informacją o niezapłaceniu za Warsztaty i prośbie, aby w ciągu kolejnych 24 godzin zostało to opłacone. Jeżeli dalej nie zostanie opłacone, dostajesz sms o odwołaniu Twojego uczestnictwa w Warsztatach i zerwaniu umowy.

WARSZTATY. JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? TEMAT USTAWIENIA.

Potrzebujesz sprawnego technicznie komputera, dobrego połączenia online i spokojnej przestrzeni w godzinach Warsztatów. Dobrze też mieć jasność z jakim tematem chcesz pracować. I to właściwie tyle. O resztę się nie martw. Będziesz poprowadzony.

Jeżeli wykupiłeś bilet dla Uczestnika z Dodatkowym Ustawieniem dobrze jest wiedzieć nad czym chcesz pracować i jakie rozwiązanie byłoby dla Ciebie najbardziej uwalniające. To oczywiście może zostać zweryfikowane przez Ustawienie, natomiast jest to taka nasza wewnętrzna praca pomagająca w przygotowaniu do Ustawienia. UWAGA! Podczas ustawienia zajmuję się głównie jednym obszarem, np. relacja z partnerem, czy problem z pieniędzmi. Ustawienie wtedy najsilniej pracuje. Jeżeli ktoś np. chce uzdrowić relacje z wszystkimi: z partnerem, z rodzicami, z dziećmi, to można coś popracować ogólnie, ale tak naprawdę ciężko by było te trzy warstwy dokumentnie przerobić w jednym ustawieniu. Trzeba się wtedy skupić i zdecydować, która relacja jest dla nas najtrudniejsza i z nią pracować, a prawdopodobnie te inne relacje też ulegną poprawie.

Ale czasem komuś nie idzie we wszystkich obszarach, po prostu jego życie "leży". Wtedy np. pracujemy nad tym co przeszkadza, aby był szczęśliwy i wtedy pokazuje się kilka warstw jednocześnie, np. warstwa inkarnacyjna i jakiś "osad", który pozostał w duszy, warstwa transgeneracyjna, czyli jakiś "problem" pochodzący np. od pradziadka i czasem coś współczesnego, np. uraza do poprzedniego partnera. Reasumując: pracuję nad jednym tematem, ale często ten temat zahacza o inne i często po ustawieniu poprawiają się inne sfery. Warto zaufać Polu, ono zawsze pokazuje co jest najważniejsze. Jest to na głębszym poziomie niż nasze racjonalne rozkminki i próby uchwycenia.

Pracuję na intencji, czyli klient formułuje życzenie na czym mu zależy, np. "Chcę lepszej relacji z partnerem", albo "Chcę być zdrowy" i od tego startuje ustawienie, a wtedy pokazują się blokady, które stoją na przeszkodzie danej intencji. Tak więc przed Warsztatami dobrze się nad taką intencją zastanowić. Gdyby Ustawienie mogło zadziałać jak magiczna różdżka i spełnić nasze życzenie, to czego byśmy chcieli? Jest to pewien punkt wyjścia do tego co nastąpi potem. Ustawienie wskaże nam największe bloki i przeszkody i być może pokaże rozwiązanie.

A JEŚLI JESTEM NOWICJUSZEM I NIGDY NIE BRAŁEM WCZEŚNIEJ UDZIAŁU W USTAWIENIU?

Wtedy dobrze, abyś obejrzał przynajmniej jedno ustawienie Berta Hellingera na youtube, aby się zorientować jak to wygląda. Możesz też poczytać trochę materiałów na mojej stronie. Po prostu po to, aby poczuć czy to dla Ciebie. Dla przebiegu samego ustawienia nie ma znaczenia czy kiedyś to już robiłeś czy też nigdy. Jeśli nigdy nie przejmuj się, zrobie dla Ciebie łagodne wprowadzenie w temat.

JEŻELI MASZ JESZCZE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI

Resztę wątpliwości możesz rozwiać czytając FAQ, albo, jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi pisząc do mnie wiadomość w zakładce "kontakt". Jeżeli nie masz wątpliwości, to kliknij poniżej: "WARSZTATY - REGULAMIN", zapoznaj się i zaakceptuj regulamin, a prosto z niego przejdziesz do "WARSZTATY - FORMULARZ".

bottom of page