top of page

Czy Chcesz Zwiększyć Spokój Wewnętrzny, Zadowolenie i Energię Do Działania?
 
Czy Chcesz Zmniejszyć Poziom Lęku, Który Cię Powstrzymuje Przed Spełnionym Życiem?

CZY CHCESZ WRESZCIE
RUSZYĆ DO PRZODU?!
 

TEN KURS W NORMALNEJ SPRZEDAŻY KOSZTUJE

1297 ZŁ

TERAZ W OKRESIE PROMOCYJNYM:

888 ZŁ

ALE!

CO JAKIŚ CZAS WRZUCAM KODY ZNIŻKOWE. SPRAWDŹ CZY SĄ OBECNIE AKTYWNE?

1) Dla wszystkich obniżający cenę o 333 zł:

promo333

2) Dla posiadaczy dowolnego Webinaru Premium, obniżający cenę o 391 zł:

webinar

3) Dla posiadaczy Kursu: Anty-Lęk lub Sukces W Życiu: Anty-Stres, obniżający cenę o 441 zł:

kurs

wpisz kod w miejsce "kod rabatowy" i naciśnij aktywuj, wówczas cena się zmniejszy. Jeżeli się nie zmniejszy, albo źle wpisałeś mejla, albo zły kod, albo kody już się skończyły.

ZOSTAŁO NIEWIELE CZASU!!!

GWARANCJA SATYSFAKCJI!

14 DNI NA WYPRÓBOWANIE

Jeżeli z jakichkolwiek powodów kurs Ci się nie spodoba, po prostu napisz do mnie mejla.

Otrzymasz zwrot wszystkich pieniędzy, bez pytania.

Po prostu :)

mountains-3959204_1920 WER.jpg
huynetsoft.jpg

CO ZYSKASZ PO PRZEJŚCIU TEGO SZKOLENIA?

sunset-1373171_1920.jpg

1) Będziesz miał skrzynkę narzędziową z techniką na każdą okazję, aby szybko uspokoić siebie lub inną osobę, która wpadła w panikę.

 

2) Zrozumiesz wielką tajemnicę jogi: Nie jesteśmy swoimi myślami. Nie jesteśmy też swoimi stanami. Możesz je zmieniać, modyfikować.

 

3) Będziesz potrafić w każdej sytuacji opanować lęk i zajmie Ci to 3 minuty. Wzbudzisz też w sobie odwagę i energię do działania.

 

4) Długofalowo będziesz zdrowym i zrelaksowanym człowiekiem.

 

5) Posiądziesz tajemnicę szczęścia, także wspomagania tego szczęścia "z zewnątrz"

 

6) Osadzisz się, zgruntujesz, dzięki czemu chaos myśli, który Cię zalewał odejdzie do lamusa. Bez 30-letnich ćwiczeń medytacyjnych, będziesz mieć "czystą głowę".

 

7) Wzrośnie Twoja odwaga i pewność siebie. A przy okazji spokój i zadowolenie. Ludzie zaczną lgnąć do ciebie jak pszczoły do miodu.

 

8) Nauczysz się prostych ustawień hellingerowskich i sam będziesz móc rozwiązywać dzięki nim problemy.

 

9) Nauczysz się alternatywnego spojrzenia na uczucia, gdzie uczucie nie będzie bliżej niezidentyfikowanym czymś, nad czym nie ma kontroli, ale bardziej będzie jak namacalny ziemniak. Będziesz mógł go zasadzić, aby był większy, lub zrobić z niego puree, aby zmienił się w inne uczucie.

 

10) Zaczniesz się lubić ze Wszechświatem, bo będziesz mocniej w niego zanurzony. A gdy lubisz się ze Wszechświatem, to wtedy cześciej osiagasz sukces.

 

11) Ulepszysz wszystkie obszary swego życia.

 

12) Zaczniesz być bardziej szczęśliwy i bardziej skłonny odczuwać przyjemności, a one zaczną lgnąć do ciebie.

 

13) Zapomnisz o depresyjnych klimatach i zbliżysz się bardziej do plażowych klimatów.

 

14) Będziesz emanować siłą, spokojem i męskością/kobiecością (zależy jakiej płci jesteś)

 

15) Poczujesz się bardziej sobą i będziesz mieć lepszy kontakt ze sobą, ze swym sercem i swą Duszą.

 

I wiele, wiele innych rzeczy, w krainie wewnętrznego świata, co tak naprawdę jest BEZCENNE.

Kilka słów o Prowadzącym, czyli o mnie:

Resized_PSX_20200103_210209_734724764315

Nazywam się Przemek Angerman. Mam 45 lat, z zawodu jestem reżyserem, scenarzystą i pisarzem.

Od wielu lat na najróżniejsze sposoby zgłębiam zagadkę ludzkiego szczęścia i drogi do niego.

Jestem certyfikowanym ustawiaczem hellingerowskim, a także praktykiem Somatic Experiencing  (3-letni kurs pracy z traumą poprzez ciało), ukończyłem także 2 letni kurs NARM (neuroafektywny model relacyjny skupiający się na leczeniu traum rozwojowych), 2 letni kurs SOMA embodiment (najnowsze spojrzenie na traumę w kontekście naprawy naszej zaburzonej relacji z grawitacją), 2-letni kurs NAPD prowadzony przez jedną z czołowych europejskich terapeutek traumy Marianne Bentzen (praca z traumą głównie z okresu przedwerbalnego poprzez pracę z częściami odszczepionymi oraz na planie symbolicznym i niewerbalnym).

W latach 1995-2000 studiowałem filozofię na Wydziale Filozofii i Socjologii  Uniwersytetu  Warszawskiego. 

Od tamtego czasu uczestniczyłem i nabywałem wiedzę na seminariach, warsztatach i w trakcie osobistych sesji u takich osobistości jak: Bert Hellinger, Sophie Hellinger, Gerhard Walper, Wolfgang Deusser, Joel Weser, Sonia Gomes, Marcelo Muniz, Michael Mokrus, Marianne Bentzen, Swami Jinaneshwara Bharati, Nemi Nath, Vulcan, Frantz Ruppert, Swami Mangalananda Giri, Colin Sisson, Peter van Breukelen, Marina Sisson, Rick Jarrow i wielu innych.

POSŁUCHAJ TYCH, KTÓRZY JUŻ PRACOWALI TĄ METODĄ.

Dorota
01:43
Iwona
01:38
Kasia
01:51
nature-1583744_1920.jpg

Rekomendacje

Przemek uwolnił mnie z traumy z porodu, rodziłam się i mnie cofało miałam na szyi podwójna pępowinę i węzeł pępowinowy, korzystałam z masaży Lomi Lomi, one brain, ustawień na warsztatach i nie udało się tego przepracować, Przemkowi się udało. Teraz czuję, że żyje.

Olga


 

Zmiany, które przyszły są niesamowite. Uwolniłem się od strachu, który miałem wrażenie, nie był mój i tak właśnie było. Z całego serca polecam pracę z Panem Przemkiem - dla mnie jest on mistrzem w tym co robi.

Robert


 

Jakiś czas temu miałam duży problem ze zmianą pracy. Już dwa dni po pracy z Panem Przemkiem poczułam przypływ energii potrzebnej do ogarnięcia spraw związanych z przebranżowieniem. Widoczny opór otoczenia też zelżał w bardzo krótkim czasie. Cały proces zamknął się w ciągu dwóch miesięcy ,co w okresie ''covidowych'' ograniczeń graniczyło z cudem.

Anna


 

Moim problemem na warsztatach online u Przemka był pewien brak wiary w siebie, opór, a nawet lęk, przed ogólną zmianą życiową (zmiana pracy i stylu życia). Warsztaty z pewnością pozwoliły mi zrozumieć, odpuścić - przestać przejmować się tą potrzebą aprobaty. W kontekście problemu, była to praca motywacyjna, pomogła mi nabrać wiary w Siebie i to co robię. Przemek jest wspaniałym prowadzącym, w tym sensie że jest taktowny, zna się na tym co robi, ma z pewnością dar do tego rodzaju pracy. Dzięki, Przemek.

Krzysiek


 

Od wielu lat cierpiałam z powodu bólu kręgosłupa. Jestem już po 2 operacjach... Czekała mnie trzecia na którą się nie godziłam... Znajoma udostępniła na swojej grupie krótki filmik Przemka o ustawieniach i pomyślałam, a co szkodzi spróbować, zobaczyć co to...
Na ustawieniu byłam bardzo zaskoczona, gdyż usłyszałam, że dźwigam na plecach na wysokości klatki ciężki ciężar, który podczas ustawień został przekazany do tego, do kogo należał...

W niedzielę zorientowałam się, że nie boli mnie kręgosłup i nie drętwieją ręce, a oddech jest swobodny- pozbawiony bólu... Pomyślałam sobie no przypadek, może to jeden z niewielu dni bez bólu i ograniczeń...

Dziś mija kolejny tydzień w wolności...

Agnieszka


 

Bardzo dziękuję za wczorajsze warsztaty. Będę polecać je znajomym. Atmosfera ,którą tworzysz w grupie jest niepowtarzalna . Czuje się spokój , bezpieczeństwo. To pozwala na swobodne otworzenie przestrzeni i zobaczenia tego co nas blokuje , powoduje stagnacje , pozbawia wiary w siebie. Twoja uważność - prowadzenie ustawień z wielkim wyczuciem, poszanowaniem każdego kto się w nim pojawia , umiejętność "zatrzymania" gdy jest to konieczne -to pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję.

Ewa


 

Jedynie skuteczność jest miarą prawdy a to, które przeprowadził Pan Przemek pomogło w 100%. Efekt był natychmiastowy i namacalny. Strach, który "mieszkał" w naszym domu od kilku lat i nie pozwalał mojej córce poruszać się swobodnie po domu, poszedł sobie i nie wrócił. To ogromna ulga. Doceniam profesjonalizm ustawiającego podczas całego procesu ale też ogromny dar wglądu w pole. Czułam się bardzo bezpiecznie w trakcie całego procesu ale też zaopiekowana również po ustawieniu. Wierzę, że nic nie dzieje się przez przypadek. Pan Przemek pojawił się w moim życiu kiedy rozwiązanie, którego szukałam wymagało wejścia w pole inkarnacyjne a nie znam innego ustawiacza, który pracuje w ten sposób. Dla mnie najważniejsze, że pomogło i za to jestem bardzo wdzięczna. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Pana Przemka. Wszystkim, którzy poczują taką potrzebę szczerze polecam.

Edyta


 

Wiem, że wszystkie problemy zaczynają się od relacji z rodzicami. Nieraz terapeutka ustawiała mi rodziców, były mówione „formułki” itd. Ale dopiero Pole Ducha w niezwykle profesjonalny, dogłębny i całościowy sposób pomogło mi w temacie odblokowania własnego potencjału. Nie sądziłam, że można robić ustawienia TELEFONICZNIE. Jest to autorska metoda i chyba tylko najlepsi fachowcy potrafią tak pracować. Ustawienie było wykonane pewnie, delikatnie, z wielkim wyczuciem i znajomością tematu. Myślę, że w grę wchodzi tu jeszcze dar, talent i predyspozycje. Unikatowa praca. Bardzo polecam!

Marta


 

Pan Przemek pomaga z dużą trafnością i wyczuciem. Moja córka pozbyła się dręczących ją myśli a mój syn przestał mieć lęki, które dręczyły go od lat. Okazało się też że relacja moich dzieci, była obciążona rodzinnie. Teraz między nimi płynie miłość, bez żalu i zazdrości. Polecam tą metodę, bo naprawdę działa.\

Małgorzata


 

Skorzystałam już czterokrotnie z pracy z Panem Przemkiem. Uwolniłam się od smutku i poczucia bycia niepotrzebną, spotkałam się z moją nienarodzoną córką (odczuwałam potężne poczucie straty, które nie pozwalało mi się cieszyć - trwało to 12 lat). Dzięki sesji zniknęło cierpienie z mojej twarzy, widzę wszystko zupełnie inaczej. Pomogłam synowi pokochać i zaakceptować siebie - widzę, że żyje mu się lepiej. Pracowałam również nad finansami, odzyskując niezbędny kawałek siebie. Po każdej sesji czułam magię w powietrzu, jakby jakaś siła mnie prowadziła i opiekowała się mną. Praca z panem Przemkiem jest przyjemna, konkretna i uczy. Jestem uwolniona od bólów w ciele, na mojej twarzy maluje się radość, a w sercu gra melodia miłości. Polecam najmocniej.

Marlena

PLAN KURSU:

Zmniejsz Poziom Lęku, Zwiększ Spokój Wewnętrzny, Zadowolenie i RUSZ DO PRZODU!

 

DZIEŃ 0

1) Poznajmy się!

Dowiedz się jak tego używać i jak z tego najlepiej skorzystać.

 

DZIEŃ 1

2) Wyznacz liczbę osobistą zadowolenia i braku strachu, napisz swoje refleksje w zeszycie.

3) 10-sekundowe ćwiczenie przywracające Twój układ autonomiczny do równowagi. UWAGA! MOŻESZ WYKONAĆ JE WSZĘDZIE I ZAWSZE.

4) Poznaj Swoje Zwierze Mocy, które pomoże Ci podczas tego kursu i w życiu.

 

DZIEŃ 2

5) Jak w 1 minutę uspokoić cały system, przestać się bać i zakosztować błogości.

6) Wizualizacja rozluźniająca i dodająca Mocy: możesz jej używać nawet kilka razy w ciagu dnia. Działa lepiej niż kawa.

 

DZIEŃ 3

7) Wielka tajemnica: Suplementy niwelujące strach i "powodujące" świetny nastrój. Całkowicie naturalne i roślinne!

8) Jak w 3 minuty osiągnąć wewnętrzny spokój i osadzić się w ciele: SKAN CIAŁA.

 

DZIEŃ 4

9) Siła Społecznego Zaangażowania się! Wykorzystaj najnowsze zdobycze nauki.

10) Ćwiczenie na receptę! Jedno z kluczowych ćwiczeń we wszelkich SYTUACJACH AWARYJNYCH!

 

DZIEŃ 5

Dzisiaj zajmiemy się pracą duchową, porobimy ustawienia hellingerowskie, które przetransfomują pewne wewnętrzne schematy.

10) USTAWIENIE 1: JA I MÓJ LĘK

11) USTAWIENIE 2: JA I WSPARCIE

 

DZIEŃ 6

12) Jedno z ważniejszych ćwiczeń. Jeżeli miałbyś zapamiętać tylko dwa ćwiczenia z całego kursu, to to powinno być jedno z nich. PRACA Z CZĘŚCIĄ LĘKAJĄCĄ SIĘ.

 

DZIEŃ 7

13) Jak w każdych warunkach w 3 MINUTY BY ZMIENIĆ STAN WEWNĘTRZNY

 

DZIEŃ 8

14) Odbuduj swoje połączenie z grawitacją Ziemii i totalnie osadź się w swym ciele

15) Wykorzystaj Przedmiot by się obudzić i zyskać przytomność.

 

DZIEŃ 9

16) KLUCZOWE USTAWIENIE ODCIĄŻAJĄCE.

Jeżeli w Twoim systemie rodowym jest jakiś strach, to dzisiaj się go pozbędziemy.

17) Pełna relaksacja w wodospadzie wyobraźni.

 

DZIEŃ 10

18) Tajniki szkoły somatic experiencing: Zamień w 3 minuty NIEPRZYJEMNE W PRZYJEMNE.

 

DZIEŃ 11

19) Rozdysponuj energię z głowy po całym organizmie. (wyczilautuj się w 1 minutę)

20) TO CO POMOŻE CI POKONAĆ TWÓJ WSPÓŁCZESNY LĘK

 

DZIEŃ 12

21) Rozdysponuj energię z korpusu do innych części ciała. SCENATRALIZUJ SIĘ W 30 SEKUND!

22) ćwiczenie na receptę! Szukasz oddechu? Tutaj go znajdziesz!

 

DZIEŃ 13

DZIEŃ KLUCZOWY 1:

23) Scalamy materiał i tworzymy RYTUAŁY PORANNE

DZIEŃ 14

DZIEŃ KLUCZOWY 2:

24) Tworzymy resztę naszego życia. WYBIERZ TO CO NAJLEPSZE I NIE WYPUSZCZAJ JUŻ Z RĄK.

25) USTAWIENIE 5: JA I WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I ZADOWOLENIE

26) WIZUALIZACJA ZAMYKAJĄCA: ZWIERZĘ MOCY STAJE SIĘ NASZYM CIENIEM, A MY ZAJMUJEMY KRÓLEWSKI TRON

Przykładowa Lekcja

Dzisiaj jedno z tych ćwiczeń, które można użyć w sytuacji awaryjnej, gdy zostaliśmy wytrąceni z równowagi i chcemy szybko wrócić do siebie, lub... chcemy szybko zasnąć. Warto się go nauczyć i zapamiętać. W ciągu 2 minut cały nasz system odpocznie i się zrelaksuje.

Najczęściej Zadawane Pytania

 

DLA KOGO JEST TEN KURS?

 

- Dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu, które chcą ruszyć do przodu i otworzyć nowy rozdział swojego życia: bardziej szczęśliwy i spełniony.

- Dla osób, którym znudził się chaos w głowie i za duży poziom lęku i chcą spróbować alternatywnego podejścia, które ich ustabilizuje, zmniejszy poziom lęku i zwiększy poziom spokoju i zadowolenia.

- Dla osób, które chcą spełniać swoje marzenia i potrzebują do tego energii i stabilnej pozycji wyjściowej.

- Dla wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swój potencjał i chcą być po prostu szczęśliwi.

 

DLA KOGO NIE JEST TEN KURS?

 

- Dla osób, które nie potrzebują się rozwijać i czują, że kompletnie im wystarcza to co mają na ten moment.

- Dla osób zamkniętych na nową wiedzę i alternatywne podejście do rozwiązywania problemów.

 

JAK DŁUGO BĘDĘ MIAŁ DOSTĘP DO TEGO KURSU?

 

- Przez rok.

 

JAK WYGLĄDA TEN KURS?

 

Jest to kurs online, który możesz oglądać gdzie chcesz i kiedy chcesz.
Są to wcześniej nagrane materiały video + bonusy.
Ogrom wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu, podzielone na poszczególne lekcje i na dni. Cały kurs trwa 14 dni.

 

NA CZYM POLEGA GWARANCJA SATYSFAKCJI?

 

Włożyłem wiele pracy w przygotowanie tego szkolenia. Jestem przekonany, że da Ci ono ogromną wartość. Jeśli jednak nie będziesz zadowolony z treści, którą znajdziesz w szkoleniu to napisz do mnie w ciągu 14 dni od zakupu szkolenia, a zwrócę Ci pieniądze. Tak po prostu.

( O ile nie przerobisz więcej niż 50% materiału, czyli możesz sprawdzić 7 pierwszych dni, co w zupełności wystarczy, by zorientować się czy to Kurs dla Ciebie. Patrz: Regulamin Kursu). 

 

CZY WYSTAWIACIE FAKTURY?

 

Tak, do każdego zakupu automatycznie wystawiana jest faktura.

CZY MOŻLIWE JEST KUPNO NA RATY?

Tak, podczas procesu płatności wybierz okienko Tpay, a następnie "przelewy online", znajdziesz tam kafelki różnych banków. Wśród nich jest też kafelek: "TPAY RATY". Kliknij go i kup Kurs na raty :) Sam wybierzesz dogodną dla Ciebie ilość rat.

Ile Naprawdę Warta jest Zawartość Tego Szkolenia ?

1) Równowartość co najmniej dwóch ustawień indywidualnych online: 2 razy 480: Razem 960 zł

2) Równowartość co najmniej 7 sesji indywidualnych: 7 razy 240: Razem 1680 zł

3) Najlepsza Wiedza wyekstrahowana z 30 lat badań: OCEŃ SAM

4) Zmiana Twojego Życia na Lepsze, Ruszenie do Przodu: BEZCENNE

RAZEM: 2640 ZŁ

PLUS BONUSY

1) 50 min. sesja relaksacyjna: "Kąpiel w Oceanie Błogości" wartość: 97 zł

2) 1 h Warsztat: "Zwiększ Poziom Swojej Radości Życia" wartość: 197 zł

3) 1 h Warsztat: "Prokrastynacja vs Zdecydowane Działanie. Zacznij Działać!" wartość: 197 zł

4) Ebook: "Moja Misja Życia. Odnajdź Swoją Misję Życia i zacznij wreszcie odczuwać spełnienie".

Wartość 57 zł

5) Bonusowy filmik: "Jak przeciwdziałać wampirom energetycznym i odzyskać skradzioną przez nich energię?". FREE

6) Bonusowy filmik: "Wampiry energetyczne, cz.2. A co, jeżeli takim wampirem jest Twój rodzic: mama albo tata. Jak można bezpiecznie wchodzić z nimi w kontakt bez utraty energii?". FREE

RAZEM: 548 ZŁ

WSZYSTKO RAZEM: 3188 ZŁ

Widok Palm na Plaży

ALE TERAZ

PROMOCJA

80% TANIEJ

TYLKO TERAZ I TYLKO TUTAJ OBECNA CENA SZKOLENIA WYNOSI:

888 ZŁ

TA OFERTA WYGASA ZA:

ABY KUPIĆ SZKOLENIE W CENIE: 888 ZŁ, NACIŚNIJ PONIŻSZY PRZYCISK.

bottom of page