top of page
przyroda

Zupełnie Nowe Podejście:

POTĘGA ISTNIENIA, PLAN DUSZY.

CZWARTEK 18.07.24, GODZ.17.40-do ok. 22.50 (czas polski)

WARSZTAT USTAWIEŃ ZOOM ONLINE PŁATNY DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

 

MIEJSCE: ONLINE. (łatwe wejście, klikasz w link i już :)

UWAGA! NIE JEST TO WEBINAR DO ODSŁUCHANIA. JESTEŚMY NA ŻYWO, WIDZIMY SIĘ I SŁYSZYMY. GRUPA LICZY KILKANAŚCIE OSÓB I PRACUJEMY AKTYWNIE. DLATEGO NIE DA SIĘ BYĆ NA WARSZTACIE I "ROBIĆ COŚ NA BOKU". POTRZEBNE JEST PEŁNE ZAANGAŻOWANIE, DZIAŁAJĄCY MIKROFON I KAMERKA.

 

UWAGA! WARSZTAT NIE JEST NAGRYWANY. MOŻNA BYĆ TYLKO NA ŻYWO.

CZAS: POLSKI

Czym jest prawdziwe szczęście, prawdziwe spełnienie?

 

To życie w zgodzie ze sobą, ze swoim powołaniem.

 

A gdzie to bycie sobą się kryje?

 

Ono się kryje w naszej Duszy. Tak naprawdę jesteśmy duchowym fluidem, świadomością przyobleczoną w ciało, Duszą.

 

I Dusza wie jakie są najlepsze dla nas ścieżki, którędy kroczyć by żyć tym spełnieniem, by każdy dzień był jak soczysta pomarańcza.

 

Wyobraźcie sobie gęsty las i nie wiadomo dokąd iść, ale nasza Dusza siedzi na najwyższym drzewie i stamtąd widzi krajobraz, widzi dobre ścieżki, widzi zagrożenia i szepcze do nas o tym.

 

Tylko my nie słyszymy

 

Czas wreszcie usłyszeć jaki jest Plan Duszy.

Na warsztacie obok "zwykłego" programu, są dostępne Ustawienia Indywidualne NA DOWOLNY TEMAT. Więcej o nich poniżej (miejsce z dodatkowym ustawieniem).

UWAGA! Jest to warsztat kameralny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Będziemy pracować na platformie zoom, co umożliwi nam zrobienie ustawień hellingerowskich w grupkach oraz inne, ciekawe ćwiczenia.

:

Warsztaty są lekkie i inspirujące. Do tego "przyjemna", przyjaźnie nastawiona Grupa zfokusowana na odkrycia i rozwiązania.

:

A do tego potężne metody, które nas w tych odkryciach i rozwiązaniach wesprą.

:

Jeżeli jesteś zainteresowana, to proszę wejdź na stronę:

 

www.poleducha.pl/malywarsztat

:

Przeczytaj i zaakceptuj regulamin, a następnie wypełnij krótki formularz. W mejlu zwrotnym otrzymasz potrzebne informacje. Warsztat odbywa się na platformie zoom, ale nie musisz się nigdzie logować. Otrzymasz linka, którego należy kliknąć tuż przed warsztatem, aby wejść na warsztaty (nawet dla osób "nie-komputerowych" jest to banalnie proste).

:

Na Warsztacie występują też Ustawienia Dodatkowe (Ustawienia Indywidualne): Jest to ustawienie trudnej lub skomplikowanej sytuacji Uczestnika w sposób szczegółowy przeze mnie na forum grupy. Ustawienie to służy całej Grupie. Często będąc tylko świadkiem takiego ustawienia rozpoznajemy jego elementy w swoim życiu i pracując wewnętrznie uwalniamy swoje blokady. Gdy czuję, że Ustawienie Dodatkowe ociera się o Temat Kolektywny i dotyczy większości Grupy przechodzę na Plan Wizualizacyjny i pracujemy całą Grupą, a każdy wtedy pracuje nad swoim Rodem i nad swoją sytuacją. Takich ustawień jest tylko 3 podczas warsztatu i trzeba do nich wykupić dodatkowy bilet. Każdy Uczestnik może oczywiście brać udział w reprezentacjach podczas tego ustawienia, do czego zachęcam, gdyż jest to szczególnie uwalniające.

UWAGA! WARSZTAT ROZLICZANY W WIDEŁKOWEJ EKONOMII DARU: PŁACISZ ILE CHCESZ!

Normalnie takie miejsce kosztuje 299 zł. Z uwagi, że chcę otworzyć Pole szerzej i zaprosić osoby nowe na warsztaty, chcę wprowadzić widełkową ekonomię daru, czyli, płacisz ile chcesz w pewnych widełkach finansowych.

Te widełki ustanawiam na poziomie:

DO ŚRODY DO 21.00

189 DO 489 zł

POTEM:

219 DO 555

​​​​

Ustawienie indywidualne na forum grupy NA DOWOLNY TEMAT (miejsce z dodatkowym ustawieniem) kosztuje standardowo: 897 zł

płacisz w widełkach:

DO ŚRODY DO 21.00

679 DO 879 zł

POTEM:

719 DO 999

SĄ 3 MIEJSCA Z USTAWIENIEM INDYWIDUALNYM NA DOWOLNY TEMAT

Co oznacza Widełkowy Dar Ekonomiczny?

 

Że kupując miejsce bez dodatkowego ustawienia możesz zapłacić cenę dużo niższą niż zwyczajowy bilet, lub też wyższą i sam o tym decydujesz.

 

Po prostu usiądź na chwilę i poczuj ile chcesz zapłacić za ten warsztat, jeżeli coś w kwestii tego tematu by się poprawiło i ruszyło do przodu. 

Jeżeli akurat ekonomicznie idzie Ci wspaniale i czujesz, że to wartościowy warsztat i czujesz, że chcesz dać większy dar możesz zapłacić cenę wyższą niż zwyczajowy bilet, czyli np. zamiast 299 zł, płacisz 479 zł.

 

Ale tak samo w drugą stronę. 299 zł za ten warsztat to ekonomicznie dla Ciebie za wiele, ale chcesz uczestniczyć i czujesz, że ma to sens i wówczas składasz dar w wysokości np.219 zł. Z tą sumą czujesz się OK za ten warsztat.
 

Sam/a decydujesz ile jest OK zapłacić w tych widełkach.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Uwaga! To nie jest warsztat typowo ustawieniowy, gdzie pracuję ustawieniem z każdą osobą osobno. Jeżeli ktoś ma skomplikowany, osobisty problem i chce pracować ze mną na forum grupy jest proszony o wykupienie ustawienia dodatkowego (897 zł). Inne osoby pracują z ogólnym procesem tematycznym za pomocą małych ustawień w pokojach (grupki 3-4 osobowe), pracy z podświadomością, wizualizacji i innych ćwiczeń. Warsztat pracuje metodą ustawień Berta Hellingera i innych metod pracy z podświadomością. Nie ma możliwości zmierzenia efektywności tego rodzaju pracy. Czasem efekty przychodzą po kilku dniach, czasem po kilku miesiącach, a czasem nie pojawiają się wcale. Trzeba być tego świadomym. Twój problem może zostać rozwiązany za pomocą tych wszystkich procesów, ale ja Ci tego nie mogę zagwarantować, bo nie mam takiej mocy. Przyjście na ten Warsztat to Twoje ryzyko i Twoja odpowiedzialność. Nie ponoszę również odpowiedzialności za to, co się zdarzy po Warsztacie, za Twoje wybory i decyzje. Podczas warsztatu nie mam możliwości indywidualnej pracy z Tobą i Twoim problemem, pracujesz za pomocą Grupy i z jej pomocą. Jeżeli bardzo zależy Ci na indywidualnej pracy ze mną, zdecyduj się na ustawienie dodatkowe.

 

Wszystkiego dobrego. Przemek


FORMULARZ WZIĘCIA UDZIAŁU W  WARSZTACIE ZOOM:
 

POTĘGA ISTNIENIA, PLAN DUSZY.

CZWARTEK 18.07.24, GODZ.17.40-do ok. 22.50 (czas polski)

Zanim wypełnisz formularz  zaakceptuj Regulamin Warsztatów (regulamin dostępny tutaj: www.poleducha.pl/zoom ), tak aby zasady naszej współpracy były jasne dla Ciebie. Oszczędzimy sobie w ten sposób czas, energię i nieporozumienia. Jeżeli zaakceptowałeś Regulamin to wypełnij proszę Formularz. Dostaniesz potwierdzenie wysłania formularza i dane do przelewu. Jeżeli liczba uczestników jest maksymalna i Ty już niestety nie dasz rady wziąć udziału w Warsztatach Zoom, dostaniesz odpowiedniego mejla z tą informacją. W dniu warsztatu na 15 min przed Warsztatami Zoom, dostaniesz specjalny link do wejścia na WARSZTATY ZOOM. Wystarczy kliknąć ten link i wejdziesz na zoom-live. Uwaga! Link jest przeznaczony tylko dla Ciebie i na jedno miejsce. Nie wolno się nim dzielić, czy go rozpowszechniać.

Sprawdź proszę wpisywane dane, zwłaszcza e-mail. Jeżeli będzie tam błąd w literce czy cyfrze, niestety nie uda nam się skontaktować.

UWAGA! TO NIE JEST BEZPŁATNY WARSZTAT. CENY PODANE W OGŁOSZENIU O WARSZTACIE.

Formularz Uczestnika Warsztatów Zoom
 

TWOJE ZGŁOSZENIE JEST PRZYJĘTE. W CIĄGU KILKU GODZIN DOSTANIESZ DALSZE INSTRUKCJE.

bottom of page