top of page

Ludzie szanują to, co leży w obrębie sfery ich wiedzy, ale nie zdają sobie sprawy jak bardzo zależni są od tego, co leży poza nią.

                                                                   Chuang Tzu

Chciałam się podzielić moim doświadczeniem po ustawieniach...

Od wielu lat cierpię z powodu bólu kręgosłupa. Jestem już po 2 operacjach... Czekała mnie trzecia na którą się nie godziłam... Wolałam cierpieć niż znowu walczyć o każdy oddech po narkozie...

Znajoma udostępniła na swojej grupie krótki filmik Przemka o ustawieniach i pomyślałam, a co szkodzi spróbować, zobaczyć co to...

Pierwsze ustawienia i pierwsze spotkanie było sympatyczne, ciekawe, odprężające... Nie liczyłam na widoczne zmiany, bardziej zainteresowanie tematem, ciekawość itd...

Zachęciło mnie to do zapisania się na kolejne ustawienia...
Na drugim ustawieniu byłam bardzo zaskoczona, gdyż usłyszałam, że dźwigam na plecach na wysokości klatki ciężki ciężar, który podczas ustawień został przekazany do tego, do kogo należał...

W niedzielę zorientowałam się, że nie boli mnie kręgosłup i nie drętwieją ręce, a oddech jest swobodny- pozbawiony bólu... Pomyslalam sobie no przypadek, może to jeden z niewielu dni bez bólu i ograniczeń...

Dziś mija kolejny tydzień w wolności...

Serdecznie dziękuję Przemkowi i osobom z ustawień za uwolnienie mnie od rodowego ciężaru... ❤️ Jestem 100% pewna, że to ustawienie wyzwoliło mnie z bycia więźniem bólu... Jeszcze sporo ustawień przede mną...

Dziękuję.

Jestem wdzięczna wszystkiemu co skierowało mnie na tą drogę i pozwoliło na niej zostać...

 

Agnieszka

 

 

Bardzo dziękuję za wczorajsze warsztaty. Będę polecać je znajomym. Atmosfera ,którą tworzysz w grupie jest niepowtarzalna . Czuje się spokój , bezpieczeństwo. To pozwala na swobodne otworzenie przestrzeni i zobaczenia tego co nas blokuje , powoduje stagnacje , pozbawia wiary w siebie. Ujęło mnie piękne , głębokie zaangażowanie uczestników w ustawieniach . Informacje , które "schodzą" są niekiedy bardzo trudne, traumatyczne.. ale ich pokazanie się jednocześnie je oczyszcza, uzdrawia. Nawet gdy ustawienie zatrzymane jest "w pół drogi" czuje się różnice przed i po .Ta forma pracy to coś nowego dla mnie . Twoja uważność - prowadzenie ustawień z wielkim wyczuciem, poszanowaniem każdego kto się w nim pojawia , umiejętność "zatrzymania" gdy jest to konieczne -to pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję.

 

Ewa

Pochodzę z rozbitej rodzinny ddd, matka z zaburzeniami psychicznymi ciężko przemocowa. Od dziecka musiałam być dorosła i odpowiedzialna za siebie za matkę. Jest to silnie uzależniające. Przez to uwikłanie moje życie legło w gruzach. Poprosiłam Przemka o pracę uwolnienie z toksycznej roli ratownika matki. W trakcie bardzo głębokiej pracy dużo się działo, porównując do pracy warsztatowej na której byłam nie raz u bardzo dobrych ustawiających, praca z Przemkiem to było parę warstw ściągniętych w trakcie jednej pracy. Po dzieciństwie zostało mi mocne zamrożenie w ciele trudno mi czuć, w trakcie pracy czułam i widziałam wszystko. Efekt nie wchodzę w rolę ratownika ani matki ani nikogo innego, a ludzie instynktownie się na mnie wieszali, teraz jest granica. Czucie i przepływ energii w ciele mam dobre. Ramiona z pozycji skulonej prostują mi się. Jak matka chce mnie wbić w stary schemat spływa to po mnie jak woda po kaczce. I to jest wolność. Oprócz tematu głównego Przemek uwolnił mnie z traumy z porodu, rodziłam się i mnie cofało miałam na szyi podwójna pępowinę i węzeł pępowinowy, korzystałam z masaży Lomi Lomi, one brain, ustawień na warsztatach i nie udało się tego przepracować, Przemkowi się udało. Teraz czuję, że żyje. Praca przez telefon gdzie Przemek wchodzi w role reprezentantów a z jego czuciem i widzeniem to jest to ekstremalnie szybka intensywna praca, plus że można skorzystać zawsze i wszędzie, jak na dzisiejsze czasy to niesamowity komfort. Polecam z całego serca, efekty niesamowite. Nie wspominając o pokorze i serdeczności prowadzącego.

 

Olga

 

 

Z Panem Przemkiem pracowaliśmy już nad kilkoma sprawami. Zmiany, które przyszły są niesamowite. Uwolniłem się od strachu, który miałem wrażenie, nie był mój i tak właśnie było. Pracowaliśmy nad decyzyjnością i odpowiedzialnością, a co za tym idzie - działaniem/ruszeniem z miejsca. Dostrzegam, że o wiele szybciej i z większą łatwością podejmuję decyzje i wykonuje ten pierwszy krok w działaniu. Kolejna praca to tłumiona, odkąd tylko pamiętam, złość. Intencją było swobodnie wyrażanie swojego zdania, emocji, a przede wszystkim złości - czuję większą swobodę i lekkość. Niesamowitą sprawą jest dla mnie to, że czasami łapię się na tym, że coś zrobiłem, jak gdyby nigdy nic, jakby to było dla mnie od dawna czymś normalnym, po czym uświadamiam sobie co się właśnie zadziało i że "z moja normalnością z wcześniej" miało to niewiele wspólnego - tak głęboka zmiana zaszła, że dopiero po zastanowieniu ją zauważyłem. To tak jakby ktoś wgrał w komputer nowe oprogramowanie, komputer właśnie je użył w swoim działaniu, ale nie wiedział tego, że to zrobił. Z całego serca polecam pracę z Panem Przemkiem - dla mnie jest on mistrzem w tym co robi.

 

Robert

 

 

Jakiś czas temu miałam duży problem ze zmianą pracy. Postanowiłam zrobić na to ustawienie przez telefon u Pana Przemka, którego znalazłam przypadkowo w necie. Zazwyczaj nie proszę o tego typu pomoc osoby, których nie znam lub takich których mi nie polecono. Intuicja podpowiadała mi żeby zaryzykować. Zrobiłam to i nie żałuję. Już dwa dni po ustawieniu poczulam przyplyw energii potrzebnej do ogarnięcia spraw związanych z przebranżowieniem. Widoczny opór otoczenia też zelżał w bardzo krótkim czasie. Cały proces zamknął się w ciągu dwóch miesięcy ,co w okresie ''covidowych'' ograniczeń graniczyło z cudem.

Było to najładniejsze i najbardziej rezonujące ze mną ustawienie jakie miałam, a było ich przedtem trochę. Jestem ogromnie wdzięczna za to jak byłam prowadzona.

Czułam się szanowana i nie oceniana co wcale nie jest takie ewidentne w tego rodzaju pracy .''Zadanie domowe'' które dostałam było silnym i zaskakującym dla mnie procesem.

Pan Przemek zastosował dość nowatorski zestaw technik ''dla smakoszy'' i nie pozwalał się rozdrabniać. Prowadził bardzo uważnie.

Z całego serca polecam

Anna

 

 

Moim problemem na warsztatach online u Przemka był pewien brak wiary w siebie, opór, a nawet lęk, przed ogólną zmianą życiową (zmiana pracy i stylu życia), do jakiej się od jakiegoś czasu przygotowuję. Ustawienie pokazało mi, że problem leży bardziej w czymś innym - nie tyle w lęku, co w ogromnej potrzebie aprobaty innych, obawie przed ich oceną - dodam, że jestem wysokofunkcjonującym autystykiem. Warsztaty z pewnością pozwoliły mi zrozumieć, odpuścić - przestać przejmować się tą potrzebą aprobaty. W kontekście problemu, myślę, że była to bardziej praca motywacyjna, pomogła mi nabrać wiary w Siebie i to co robię. Przemek jest wspaniałym prowadzącym, w tym sensie że jest taktowny, zna się na tym co robi, ma z pewnością dar do tego rodzaju pracy. Poleciłbym go szczerze każdemu zainteresowanemu Hellingerem, zwłaszcza osobom potrzebującym ciepłego, osobistego kontaktu - wytwarza po prostu naturalną więź z uczestnikami, co bardzo wspiera. Dzięki, Przemek.

 

Krzysiek

W ustawieniach systemowych brałam udział zarówno z udziałem reprezentantów jak i na figurkach. U pana Przemka po raz pierwszy miałam ustawienie przez telefon. Z mojej perspektywy nie ma żadnej różnicy w jaki sposób jest prowadzone. Jedynie skuteczność jest miarą prawdy a to, które przeprowadził Pan Przemek pomogło w 100%. Efekt był natychmiastowy i namacalny. Strach, który "mieszkał" w naszym domu od kilku lat i nie pozwalał mojej córce poruszać się swobodnie po domu, poszedł sobie i nie wrócił. To ogromna ulga. Doceniam profesjonalizm ustawiającego podczas całego procesu ale też ogromny dar wglądu w pole. Czułam się bardzo bezpiecznie w trakcie całego procesu ale też zaopiekowana również po ustawieniu. Wierzę, że nic nie dzieje się przez przypadek. Pan Przemek pojawił się w moim życiu kiedy rozwiązanie, którego szukałam wymagało wejścia w pole inkarnacyjne a nie znam innego ustawiacza, który pracuje w ten sposób. Dla mnie najważniejsze, że pomogło i za to jestem bardzo wdzięczna. Z pewnością  skorzystam jeszcze z usług Pana Przemka. Wszystkim, którzy poczują taką potrzebę szczerze polecam.

Edyta

 

 

Moje pierwsze doświadczenie z ustawieniami, na kilkudniowym warsztacie, było dosyć traumatyczne, byłam bardzo ciekawa tej metody i otwarta na to co przyjdzie. Zaliczyłam bolesną porażkę. Przez kilka lat byłam na nie, za dużo widziałam niekontrolowanego ego prowadzącego i reprezentantów, przypominało mi to jakąś psychodramę. To co robi Pole Ducha, to zupełnie inna historia. Nie ma tu miejsca na manipulacje, nadużycia, projekcje, zmuszanie, popychanie to czegoś, na co nie jesteś gotowy, upokarzanie. Pole Ducha prowadzi ustawienie w sposób uczciwy, czujny, rzetelny. Przemek nie udaje wszechmocnego, i wszechwiedzącego. Jego ustawienia to subtelna forma pracy wewnętrznej, trochę szamańska, z poszanowaniem granic i godności klienta. Polecam.

 

Iwona

 

 

Ustawienie przez telefon? Pierwsza myśl - czy to jest możliwe? Stan pandemii jednak wymógł na mnie tę formę wykonania ustawienia i muszę przyznać, że odczucia w ciele, wewnętrzne przeżycia, obrazy, są dokładnie takie same ja w przypadku wykonania pracy metodą klasyczną. Jestem zadowolony z wykonanej wspólnie z Przemkiem pracy i polecam ją każdemu.

 

Tomek

Konstelacje hellingerowskie poznałam około 10 lat temu. Brałam udział w ustawieniach grupowych, indywidualnych, na żywo, przez Skype. Zdarzyło mi się kilka razy robić ustawienia przyjaciołom - z dobrym skutkiem. Nie robię tego na codzień. Wiem, że wszystkie problemy zaczynają się od relacji z rodzicami. Nieraz terapeutka ustawiała mi rodziców, były mówione „formułki” itd. Ale dopiero Pole Ducha w niezwykle profesjonalny, dogłębny i całościowy sposób pomogło mi w temacie odblokowania własnego potencjału. Nie sądziłam, że można robić ustawienia TELEFONICZNIE. Jest to autorska metoda i chyba tylko najlepsi fachowcy potrafią tak pracować. Ustawienie było wykonane pewnie, delikatnie, z wielkim wyczuciem i znajomością tematu. Myślę, że w grę wchodzi tu jeszcze dar, talent i predyspozycje. Unikatowa praca. Bardzo polecam!

 

Marta

 

 

Absolutnie jestem otwarta na opcję ustawień przez telefon, ponieważ mi to bardzo pomogło. Czuję się, jakby to powiedzieć, "kopnięta do przodu" i już nie oglądam się w tył i naprawdę ruszyłam ze wszystkim, a miałam z tym problem. Utknęłam w martwym punkcie, a po tym ustawieniu czuję, że nastąpiła wyraźna poprawa. Czasami trudno się gdzieś wybrać, a zwłaszcza w tym czasie (pandemia) i jeśli ja mieszkam w Holandii to np. pojechać do Polski i umówić się na ustawienie to byłaby cała historia, która nie wiadomo kiedy miałaby się wydarzyć, a tak po prostu w ciągu 2 dni udało się to przeprowadzić przez telefon i czuję bardzo konkretną poprawę mojej sytuacji. I może niektórzy ludzie mogą nie wierzyć w ustawienia, to dla mnie, jest to bardzo wartościowe doświadczenie.

Agnieszka

Jestem po Warsztatach on-line z Przemkiem. Czy takie warsztaty mają sens? Otwórz mają. Nie tracisz czasu, pieniądzy ani energii na dojazd. Jesteś w swobodzie u siebie, w swoim azylu, w miejscu, które sam wybierasz. Czy to w ogóle działa? Owszem działa i śmiem twierdzić, że bardziej niż stacjonarnie, bo nikt i nic Cię nie rozprasza. Jesteś w stanie być na 100%. Warsztaty sztos. Fantastyczne ćwiczenia. Grupa która się zebrała wspaniała. Prowadzący Przemek MISTRZ. Podczas warsztatów czułam bezpieczeństwo, wsparcie oraz piękne prowadzenie podczas ustawień. Wyszłam pełniejsza, wzbogacona o nową wiedzę i doświadczenia. Z serca polecam warsztaty on-line z Przemkiem. To była wyjątkowa sobota.

 

M.

Sesje oraz warsztaty prowadzone przez Pana Przemka są wartościowymi spotkaniami. Warsztaty są przemyślane, prowadzący jest przygotowany i doskonale sobie radzi z organizacją ćwiczeń nawet kiedy jest duża grupa. Każda osoba jest ważna i nie jest pomijana. Natomiast na sesjach poczułam ogrom empatii, zrozumienia i delikatności do mnie i mojego tematu. Całkowicie mam zaufanie w prowadzeniu Pana Przemka. Cała sesja przebiegała bez pośpiechu na zasadzie rzetelnego przyłożenia się do zrozumienia co z czego wynika a nie aby szybciej i więcej. Pan Przemek to bardzo empatyczny, życzliwy, wyrozumiały, ciepły człowiek, który wykonuje swoją pracę profesjonalnie. Już polecam sesje. Dziękuję.

 

Magdalena

 

 

W warsztatach tego typu brałam udział po raz pierwszy i nie ukrywam, że miałam pewne obawy, które na szczęście okazały się bezpodstawne.
Całe spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze i w pełnym zaufaniu wobec uczestników i prowadzącego.
Efekty bardzo mnie zaskoczyły - potwierdziło się to, co czułam, a dodatkowo nabrałam zdecydowania i odwagi, aby realnie rozprawić się z dręczącym mnie problemem.
Dostałam wiele cennych wskazówek i myślę, że nie była to moja jedyna przygoda z tego rodzaju warsztatami.
Chętnie spotkam się z Przemkiem powtórnie, bo wiem, że pomoże mi to sfinalizować wyznaczone cele. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

 

Agnieszka

 

Dziękuję Przemku za ustawienia, wiem że coś się we mnie teraz zmienia. W nową siebie wstępuję, bezpiecznie z sobą się czuję. Obserwator we mnie bacznie obserwuje, do nowej drogi się szykuję. Mam dystans do tego co widzę, nowej siebie się nie wstydzę. W nowy strój się ubrałam , jestem jakaś większa cała. Przestrzennie się we mnie zrobiło, odeszło to co ciężarem było. Uwolniło się, co w miejscu wylęknioną mnie trzymało, jestem doskonalszą, lepszą jakby ...całą. Staję mocno na swoich nogach, lżejsza i jasna jest moja głowa. Kłaniam się wszystkim z wdzięcznością za to co otrzymałam , że tak się stać może nawet nie myślałam . Jestem pełna podziwu i zachwycenia ,bo się spełniły moje marzenia.

To moje dla Ciebie Przemku podziękowanie, za Twoje prowadzenie, działanie i staranie.

 

Iwona

Do Przemka na ustawienia zgłaszałam się parę razy. Przy każdym ustawieniu czułam do niego zaufanie. I czułam się bezpiecznie. To niesamowite jak coś, co miałam wrażenie, że będzie mnie męczyć do końca życia, dawało mi spokój. Z poszanowaniem wszystkiego. Moje życie jest dużo bardziej moje.

Karolina

Pan Przemek pomaga z dużą trafnością i wyczuciem. Dzięki ustawieniom przez telefon, moja córka pozbyła się dręczących ją myśli a mój syn przestał mieć lęki, które dręczyły go od lat. Okazało się też że relacja moich dzieci, była obciążona rodzinnie. Teraz między nimi płynie miłość, bez żalu i zazdrości. Polecam tą metodę, bo naprawdę działa.

Małgorzata


 

Długo szukałam właściwego człowieka, który przeprowadzi moje ustawienie. Ważnym było dla mnie, by poczuć, że mogę mu zaufać. Kiedy zobaczyłam pana Przemka wiedziałam, że to ten właściwy. Uznałam, że ustawienia przez telefon to ciekawe rozwiązanie. Jestem w miejscu, które sama wybieram (nawet na drugim końcu świata), godzinę również mogę dopasować dogodną dla siebie, mogę czuć szeroko pojętą swobodę. Skorzystałam już czterokrotnie z ustawień z Panem Przemkiem. Uwolniłam się od smutku i poczucia bycia niepotrzebną, spotkałam się z moją nienarodzoną córką (odczuwałam potężne poczucie straty, które nie pozwalało mi się cieszyć - trwało to 12 lat). Dzięki sesji zniknęło cierpienie z mojej twarzy, widzę wszystko zupełnie inaczej. Pomogłam synowi pokochać i zaakceptować siebie - widzę, że żyje mu się lepiej. Pracowałam również nad finansami, odzyskując niezbędny kawałek siebie. Po każdej sesji czułam magię w powietrzu, jakby jakaś siła mnie prowadziła i opiekowała się mną. Praca z panem Przemkiem jest przyjemna, konkretna i uczy. Jestem uwolniona od bólów w ciele, na mojej twarzy maluje się radość, a w sercu gra melodia miłości. Polecam najmocniej. Moi najbliżsi zobaczyli zmianę u mnie i już skorzystali z ustawienia. Nie zastanawiaj się już dłużej... pozbądź się balastu, bo najprawdopodobniej nie należy on do Ciebie. Podążaj za sercem...

 

Marlena


 

Czułam, że powinnam wykonać ustawienie. Moje życie zataczało kolejny krąg, a ja mam dość tego co dzieje się w moim życiu. Z ustawieniami nie miałam za wiele do czynienia. Uczestniczyłam w nich tylko raz w relacji jeden na jeden i to przyniosło zapowiedziany rezultat. Dostrzegłam w ustawieniach sposób na uporządkowanie przeszłości. Przypadek sprawił, że natrafiłam na stronę Pole Ducha i przeczytałam o możliwości skorzystania z ustawień przez telefon. Pomyślałam, że ta forma też może być dobra i nie poddając w wątpliwość pomysłu, który się mi zrodził zadzwoniłam od razu i umówiłam się na sesje. Miałam przeczucie, że to będzie dobre i pomoże mi uporać się z przeszłością i problemami, które zaburzają harmonie w moim życiu. Przygotowałam się do rozmowy według zaleceń i z niecierpliwością i bijącym sercem czekałam na dzwonek telefonu o wyznaczonej godzinie. Kiedy wszystko się zaczęło czułam jak całe wydarzenie staje przede mną, moje serce bije, a w głowie kołacze tysiące myśli. Jednak cały ten proces jaki miał wtedy miejsce od razu zapoczątkował zmiany i pozwolił na uporanie się z częścią trudnych wydarzeń z przeszłości. Cały czas przechodzę przez zmiany, które miały być następstwem tego ustawienia. Polecam ustawienia przez telefon każdemu, kto jest na ustawienia gotowy, bo wiem z własnego doświadczenia, że to pomaga.

 

Kasia

bottom of page