top of page

NIEOBECNY... AGRESYWNY... KOCHAJĄCY... TATO

 

Uwolnienie dziecięcych programów i wzorców energetycznych pobranych od Taty i zamiana ich na zaktualizowane programy dorosłości dotyczące spojrzenia na życie, relacje, pieniądze i inne.

 

Aktualizacja siebie do Wersji Dorosłej i spojrzenie na relację z Tatą z dorosłego punktu widzenia ( uwolnienie toksycznej więzi i ciężarów energetycznych przynależących do Taty i jednocześnie pobranie Energii Sprawczości leżącej u podstawy tej relacji.)

WARSZTAT USTAWIENIOWY ZOOM:

18.11.23 SOBOTA

Od godz.09.30 do 18.00 z 50-minutową przerwą na posiłęk .

CZAS POLSKI

(Uwaga! nie można co do minuty określić końca warsztatu)

MIEJSCE: ONLINE ZOOM.

Może nie było Go całymi dniami w domu, pracował gdzieś daleko, bywał czasami, zbyt zmęczony.

A może był, ale pijany, obleśny, złośliwy, a czasem niebezpieczny i nieobliczalny.

A gdy wytrzeźwiał surowy i obcy, zimny, sędzia.

A może był i nie pił i nie pracował też daleko i długo, tylko spokojnie siedział przed telewizorem całymi godzinami, a jego Dusza krążyła nie wiadomo gdzie. Nieobecny, nieistniejący.

 

A może w ogóle go nie było, a Mama powiedziała, że nie warto sobie nim zawracać głowy?

 

A może jednak był i kochał, wychwalał swoją Księżniczkę pod niebiosa, patrzył zakochanymi oczyma... ale jakby nie na Ciebie, jakby na kogoś innego. Inną Księżniczkę, z innego czasu, z innej młodości.

 

NIEOBECNY, AGRESYWNY, KOCHAJĄCY... TATO.

 

I może jakoś byśmy dali radę... jakoś sobie poradzili... bo przecież sobie radzimy... jakoś to idzie... ale bez Taty...

 

Nie ma Prawdziwej Radości...

Nie ma Życia...

Nie ma Działania...

Nie ma oparcia w Świecie.

 

Poszukamy tej Drogi. Tej Połowy Serca. Tego brakującego puzzla, bez którego tak ciężko żyć... Poszukamy Taty, a wraz z nim naszej bazowej energii do życia, działania i realizacji planów.

Spróbuj Pracy Duchowej opartej na ustawieniach hellingerowskich i pracy z podświadomością. Przeczytaj opinie tych, którzy taki proces odbyli:

www.poleducha.pl/rekomendacje

Będziemy pracować na platformie zoom, co umożliwi nam zrobienie małych ustawień hellingerowskich w grupkach oraz inne, ciekawe ćwiczenia.

Mimo "ciężkich" tematów warsztaty są lekkie i inspirujące. Do tego "przyjemna", przyjaźnie nastawiona Grupa zfokusowana na odkrycia i rozwiązania.

A do tego potężne metody, które nas w tych odkryciach i rozwiązaniach wesprą.

Jeżeli jesteś zainteresowana, zainteresowany, to proszę kliknij przycisk na dole mejla lub wejdź na stronę:

 

https://www.poleducha.pl/warsztat

 

Przeczytaj i zaakceptuj regulamin, a następnie wypełnij krótki formularz. W mejlu zwrotnym otrzymasz potrzebne informacje. Warsztat odbywa się na platformie zoom, ale nie musisz się nigdzie logować. Otrzymasz linka, którego należy kliknąć tuż przed warsztatem, aby wejść na warsztaty (nawet dla osób "nie-komputerowych" jest to banalnie proste).

 

Możesz też zdecydować się na Dodatkowe Ustawienie. Dodatkowe Ustawienia są to ustawienia dedykowane specjalnie dla trudnych i skomplikowanych spraw. Robione ono jest specjalnie pod Twój problem, ale jest korzyścią dla całej grupy i może się okazać rozwiązaniem dla innych. Jeżeli nie decydujesz się na Ustawienie Dodatkowe, to program warsztatu i tak pracuje cały czas z Twoim tematem.

 

UWAGA! Jest to warsztat kameralny. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

UWAGA! WARSZTAT ROZLICZANY W WIDEŁKOWEJ EKONOMII DARU: PŁACISZ ILE CHCESZ!

 

Eksperymentalnie wprowadzam nową formę zapłaty za miejsce bez dodatkowego ustawienia.

 

Normalnie takie miejsce kosztuje 299 zł. Z uwagi, że chcę otworzyć Pole szerzej i zaprosić osoby nowe na warsztaty, chcę wprowadzić widełkową ekonomię daru, czyli, płacisz ile chcesz w pewnych widełkach finansowych.

 

Te widełki ustanawiam na poziomie:

 

do czwartku do 18.00

od 179 do 479

potem: 

od 209 zł do 555 zł

Osoby, które są pierwszy raz na warsztacie zoom płacą w widełkach:

149 zł - 449 zł

dopisz na formularzu, obok swego imienia hasło: "1 RAZ", abym wiedział, że ta promocja Ciebie dotyczy.

Osoby, które były na "tacie" płacą w widełkach:

do czwartku do 18.00:

od 149 zł - 449 zł

potem:

169 zł - 449 zł

 

Ustawienie indywidualne na forum grupy (miejsce z dodatkowym ustawieniem) kosztuje standardowo: 799 zł

 

do czwartku do 18.00 płacisz w widełkach:

679 zł - 979 zł

 

potem

 

707 zł - 999 zł

 

JEST 5 MIEJSC Z USTAWIENIEM INDYWIDUALNYM.

Co oznacza Widełkowy Dar Ekonomiczny?

 

Że kupując miejsce bez dodatkowego ustawienia możesz zapłacić cenę dużo niższą niż zwyczajowy bilet, lub też wyższą i sam o tym decydujesz.

 

Po prostu usiądź na chwilę i poczuj ile chcesz zapłacić za ten warsztat, jeżeli coś w kwestii tego tematu by się poprawiło i ruszyło do przodu. 

Jeżeli akurat ekonomicznie idzie Ci wspaniale i czujesz, że to wartościowy warsztat i czujesz, że chcesz dać większy dar możesz zapłacić cenę wyższą niż zwyczajowy bilet, czyli np. zamiast 299 zł, płacisz 479 zł.

 

Ale tak samo w drugą stronę. 299 zł za ten warsztat to ekonomicznie dla Ciebie za wiele, ale chcesz uczestniczyć i czujesz, że ma to sens i wówczas składasz dar w wysokości np.219 zł. Z tą sumą czujesz się OK za ten warsztat.
 

Sam/a decydujesz ile jest OK zapłacić w tych widełkach.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Uwaga! To nie jest warsztat typowo ustawieniowy, gdzie pracuję ustawieniem z każdą osobą osobno. Jeżeli ktoś ma skomplikowany, osobisty problem i chce pracować ze mną na forum grupy jest proszony o wykupienie ustawienia dodatkowego (799 zł). Inne osoby pracują z ogólnym procesem tematycznym za pomocą małych ustawień w pokojach (grupki 3-4 osobowe), pracy z podświadomością, wizualizacji i innych ćwiczeń. Warsztat pracuje metodą ustawień Berta Hellingera i innych metod pracy z podświadomością. Nie ma możliwości zmierzenia efektywności tego rodzaju pracy. Czasem efekty przychodzą po kilku dniach, czasem po kilku miesiącach, a czasem nie pojawiają się wcale. Trzeba być tego świadomym. Twój problem może zostać rozwiązany za pomocą tych wszystkich procesów, ale ja Ci tego nie mogę zagwarantować, bo nie mam takiej mocy. Przyjście na ten Warsztat to Twoje ryzyko i Twoja odpowiedzialność. Nie ponoszę również odpowiedzialności za to, co się zdarzy po Warsztacie, za Twoje wybory i decyzje. Podczas warsztatu nie mam możliwości indywidualnej pracy z Tobą i Twoim problemem, pracujesz za pomocą Grupy i z jej pomocą. Jeżeli bardzo zależy Ci na indywidualnej pracy ze mną, zdecyduj się na ustawienie dodatkowe. Nie prowadzę sesji indywidualnych poza warsztatami.

 

Wszystkiego dobrego. Przemek

FORMULARZ WZIĘCIA UDZIAŁU W WARSZTATACH USTAWIENIOWYCH.
SOBOTA: 30.09.23 GODZ.09.30 (CZAS POLSKI)

UWAGA! NIE MA TEGO WARSZTATU

Zanim wypełnisz formularz zapoznaj się proszę z Ofertą Warsztatów, zaakceptuj Regulamin Warsztatów:

 

www.poleducha.pl/regulamin

 

oraz poczytaj FAQ, tak aby zasady naszej współpracy były jasne dla Ciebie. Oszczędzimy sobie w ten sposób czas, energię i nieporozumienia.

Koszt Warsztatów:

1) Dla Uczestnika z Dodatkowym Ustawieniem własnym: 799 zł

2) Dla Uczestnika Bez Dodatkowego Ustawienia: 299 zł

Jeżeli zapoznałeś się z tymi materiałami i zaakceptowałeś Regulamin to wypełnij proszę Formularz. Sprawdź proszę wpisywane dane, zwłaszcza nr  telefonu i e-mail. Jeżeli będzie tam błąd w literce czy cyfrze, niestety nie uda nam się skontaktować. Gdy otrzymam Twój formularz w ciągu 24h otrzymasz dalsze instrukcje na mejla. Jeżeli ich nie otrzymasz, proszę skontaktuj się jeszcze raz, być może doszło do jakiegoś błędu w systemie. Pozdrawiam Przemek

UWAGA! MAM PROŚBĘ.

JEŻELI WYPEŁNISZ FORMULARZ I ZGŁOSISZ SWÓJ UDZIAŁ W WARSZTATACH, A POTEM ZMIENISZ ZDANIE I ZREZYGNUJESZ, PROSZĘ POINFORMUJ MNIE O TYM.

NIE WIĄŻE SIĘ TO Z ŻADNYMI KOSZTAMI, NATOMIAST CZĘŚĆ OSÓB REZERWUJE MIEJSCE, A POTEM "JAK KAMIEŃ W WODĘ", NIE ODZYWAJĄ SIĘ, ANI NIE ODPOWIADAJĄ I NIE POJAWIAJĄ SIĘ TEŻ NA WARSZTACIE. W TEN SPOSÓB ZOSTAJĄ ZAJĘTE MIEJSCA, KTÓRE MOGĄ SŁUZYĆ INNYM. DLATEGO PROSZĘ ZAWSZE O KRÓTKIE INFO O REZYGNACJI. DZIĘKUJĘ

Dziękujemy za przesłanie!Sprawdź swojego mejla i zobacz czy otrzymałeś potwierdzenie zgłoszenia.Jeśli nie, napisz proszę jeszcze raz. Najwidoczniej nastąpił błąd w adresie email, lub jakiś błąd w systemie.

bottom of page