top of page

Kim jestem i czym się zajmuję?

Resized_PSX_20200103_210209_734724764315

Nazywam się Przemek Angerman. Rocznik '75, z zawodu jestem reżyserem, scenarzystą i pisarzem.

Od wielu lat na najróżniejsze sposoby zgłębiam zagadkę ludzkiego szczęścia i drogi do niego.

Jestem certyfikowanym ustawiaczem hellingerowskim, a także praktykiem Somatic Experiencing        (3-letni kurs pracy z traumą poprzez ciało), ukończyłem także 2 letni kurs NARM (neuroafektywny model relacyjny skupiający się na leczeniu traum rozwojowych), 2 letni kurs SOMA embodiment (najnowsze spojrzenie na traumę w kontekście naprawy naszej zaburzonej relacji z grawitacją), 2 letni kurs NAPD prowadzony przez jedną z czołowych terapeutek traumy Marianne Bentzen (praca z traumą głównie z okresu przedwerbalnego poprzez pracę z częściami odszczepionymi oraz na planie symbolicznym i niewerbalnym).

W latach 1995-2000 studiowałem filozofię na Wydziale Filozofii i Socjologii  Uniwersytetu  Warszawskiego. 

W 2010 zostałem inicjowany w Tradycyjną Jogę Himalajską przez ucznia Swamiego Ramy, Swamiego Jinaneshwara Bharati w pięknych okolicznościach przyrody, nad Gangesem, u podnóża Himalajów.

  

Uczestniczyłem i nabywałem wiedzę na seminariach, warsztatach i w trakcie osobistych sesji u takich osobistości jak: Bert Hellinger, Sophie Hellinger, Gerhard Walper, Wolfgang Deusser, Joel Weser, Sonia Gomes, Marcelo Muniz, Michael Mokrus, Marianne Bentzen, Swami Jinaneshwara Bharati, Nemi Nath, Vulcan, Frantz Ruppert, Swami Mangalananda Giri, Colin Sisson, Peter van Breukelen, Marina Sisson, Rick Jarrow, Anand Rudra, Freya, Anahata i wielu innych.

Nie jestem psychologiem, psychoterapeutą, ani lekarzem, raczej kimś, kto jest sensytywny, i czasem dane mu jest sczytać coś więcej na poziomach niewerbalnych, co może pomóc zmienić perspektywę widzenia pewnych spraw. Zwłaszcza fascynują mnie blokady, stagnacje i utkwienia. Wielką radością jest dla mnie gdy człowiekowi uda się wyrwać z unieruchamiającej, pajęczej sieci blokad i ograniczeń i ruszyć do przodu ku realizacji, samospełnieniu i swojemu szczęściu.

Pole Ducha

zmiana jest możliwa

bottom of page