top of page

Czy Chcesz Odkryć Co Blokuje Twój Sukces W Życiu?
 
Czy Chcesz Uwolnić Te Blokady i Pójść Wreszcie w Wymarzonym Kierunku?

CZY CHCESZ WRESZCIE
RUSZYĆ DO PRZODU?!

ZOSTAŁO NIEWIELE CZASU!!!

GWARANCJA SATYSFAKCJI!

14 DNI NA WYPRÓBOWANIE

Jeżeli z jakichkolwiek powodów kurs Ci się nie spodoba, po prostu napisz do mnie mejla.

Otrzymasz zwrot wszystkich pieniędzy, bez pytania.

Po prostu :)

mountains-3959204_1920 WER.jpg
huynetsoft.jpg

CO ZYSKASZ PO PRZEJŚCIU TEGO SZKOLENIA?

sunset-1373171_1920.jpg

CO CI DA TO SZKOLENIE?

 

1) Zrozumiesz co może blokować Twój Sukces i jak te blokady można uwolnić.

 

2) Wybierzesz jedną rzecz ważną dla siebie, której nie możesz osiągnąć i przejdziesz proces uwalniania blokady, która to uniemożliwia. Proces odbędzie się w czasie rzeczywistym podczas oglądania szkolenia.

 

3) Odkryjesz swoje Zwierzę Mocy, które intensywnie wspomoże Cię w procesie uzyskiwania Sukcesu w Życiu.

4) Dzięki temu, że jest to nagranie, możesz powtórnie odbyć proces i tym samym zastosować to do kilku spraw.

5) Poznasz doskonałe ćwiczenie relaksujące i oczyszczające, które możesz użyć w każdym miejscu o każdej porze, a które doda Ci gwałtownie Mocy Osobistej.

6) Będziesz mieć dostęp do wyjątkowej oferty, która pojawia się tylko na webinarach na żywo. Otrzymasz mozliwość skorzystania z niej na takich samych zasadach.

 

7) Uwolnisz jakąś część ciężaru systemowego, co wpłynie pozytywnie nie tylko na Ciebie, ale też na Twoją rodzinę.

 

8) Otworzysz się mentalnie i duchowo na nowe.

 

9) Twoja podświadomość po tym szkoleniu wesprze Cię w Twoich celach i w ich realizacji.

 

10) Dodasz sobie niezwykłego, nadprogramowego "kopa" w tym co chcesz osiągnąć.

 

11) Ujawnią Ci się nowe rozwiązania i możliwości, których wcześniej nie widziałeś.

 

12) A przede wszystkim przejdziesz wspaniały proces, który oprócz innych benefitów zapewni Ci duży relaks, oczyszczenie wewnętrzne i pozytywny stan umysłu.

Kilka słów o Prowadzącym, czyli o mnie:

Resized_PSX_20200103_210209_734724764315

Nazywam się Przemek Angerman. Mam 47 lat, z zawodu jestem reżyserem, scenarzystą i pisarzem.

Od wielu lat na najróżniejsze sposoby zgłębiam zagadkę ludzkiego szczęścia i drogi do niego.

Jestem certyfikowanym ustawiaczem hellingerowskim, a także praktykiem Somatic Experiencing  (3-letni kurs pracy z traumą poprzez ciało), ukończyłem także 2 letni kurs NARM (neuroafektywny model relacyjny skupiający się na leczeniu traum rozwojowych), 2 letni kurs SOMA embodiment (najnowsze spojrzenie na traumę w kontekście naprawy naszej zaburzonej relacji z grawitacją), 2-letni kurs NAPD prowadzony przez jedną z czołowych europejskich terapeutek traumy Marianne Bentzen (praca z traumą głównie z okresu przedwerbalnego poprzez pracę z częściami odszczepionymi oraz na planie symbolicznym i niewerbalnym).

W latach 1995-2000 studiowałem filozofię na Wydziale Filozofii i Socjologii  Uniwersytetu  Warszawskiego. 

Od tamtego czasu uczestniczyłem i nabywałem wiedzę na seminariach, warsztatach i w trakcie osobistych sesji u takich osobistości jak: Bert Hellinger, Sophie Hellinger, Gerhard Walper, Wolfgang Deusser, Joel Weser, Sonia Gomes, Marcelo Muniz, Michael Mokrus, Marianne Bentzen, Swami Jinaneshwara Bharati, Nemi Nath, Vulcan, Frantz Ruppert, Swami Mangalananda Giri, Colin Sisson, Peter van Breukelen, Marina Sisson, Rick Jarrow i wielu innych.

POSŁUCHAJ TYCH, KTÓRZY JUŻ PRACOWALI TĄ METODĄ.

Dorota
01:43
Iwona
01:38
Kasia
01:51
nature-1583744_1920.jpg

Rekomendacje

Przemek uwolnił mnie z traumy z porodu, rodziłam się i mnie cofało miałam na szyi podwójna pępowinę i węzeł pępowinowy, korzystałam z masaży Lomi Lomi, one brain, ustawień na warsztatach i nie udało się tego przepracować, Przemkowi się udało. Teraz czuję, że żyje.

Olga


 

Zmiany, które przyszły są niesamowite. Uwolniłem się od strachu, który miałem wrażenie, nie był mój i tak właśnie było. Z całego serca polecam pracę z Panem Przemkiem - dla mnie jest on mistrzem w tym co robi.

Robert


 

Jakiś czas temu miałam duży problem ze zmianą pracy. Już dwa dni po pracy z Panem Przemkiem poczułam przypływ energii potrzebnej do ogarnięcia spraw związanych z przebranżowieniem. Widoczny opór otoczenia też zelżał w bardzo krótkim czasie. Cały proces zamknął się w ciągu dwóch miesięcy ,co w okresie ''covidowych'' ograniczeń graniczyło z cudem.

Anna


 

Moim problemem na warsztatach online u Przemka był pewien brak wiary w siebie, opór, a nawet lęk, przed ogólną zmianą życiową (zmiana pracy i stylu życia). Warsztaty z pewnością pozwoliły mi zrozumieć, odpuścić - przestać przejmować się tą potrzebą aprobaty. W kontekście problemu, była to praca motywacyjna, pomogła mi nabrać wiary w Siebie i to co robię. Przemek jest wspaniałym prowadzącym, w tym sensie że jest taktowny, zna się na tym co robi, ma z pewnością dar do tego rodzaju pracy. Dzięki, Przemek.

Krzysiek


 

Od wielu lat cierpiałam z powodu bólu kręgosłupa. Jestem już po 2 operacjach... Czekała mnie trzecia na którą się nie godziłam... Znajoma udostępniła na swojej grupie krótki filmik Przemka o ustawieniach i pomyślałam, a co szkodzi spróbować, zobaczyć co to...
Na ustawieniu byłam bardzo zaskoczona, gdyż usłyszałam, że dźwigam na plecach na wysokości klatki ciężki ciężar, który podczas ustawień został przekazany do tego, do kogo należał...

W niedzielę zorientowałam się, że nie boli mnie kręgosłup i nie drętwieją ręce, a oddech jest swobodny- pozbawiony bólu... Pomyślałam sobie no przypadek, może to jeden z niewielu dni bez bólu i ograniczeń...

Dziś mija kolejny tydzień w wolności...

Agnieszka


 

Bardzo dziękuję za wczorajsze warsztaty. Będę polecać je znajomym. Atmosfera ,którą tworzysz w grupie jest niepowtarzalna . Czuje się spokój , bezpieczeństwo. To pozwala na swobodne otworzenie przestrzeni i zobaczenia tego co nas blokuje , powoduje stagnacje , pozbawia wiary w siebie. Twoja uważność - prowadzenie ustawień z wielkim wyczuciem, poszanowaniem każdego kto się w nim pojawia , umiejętność "zatrzymania" gdy jest to konieczne -to pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję.

Ewa


 

Jedynie skuteczność jest miarą prawdy a to, które przeprowadził Pan Przemek pomogło w 100%. Efekt był natychmiastowy i namacalny. Strach, który "mieszkał" w naszym domu od kilku lat i nie pozwalał mojej córce poruszać się swobodnie po domu, poszedł sobie i nie wrócił. To ogromna ulga. Doceniam profesjonalizm ustawiającego podczas całego procesu ale też ogromny dar wglądu w pole. Czułam się bardzo bezpiecznie w trakcie całego procesu ale też zaopiekowana również po ustawieniu. Wierzę, że nic nie dzieje się przez przypadek. Pan Przemek pojawił się w moim życiu kiedy rozwiązanie, którego szukałam wymagało wejścia w pole inkarnacyjne a nie znam innego ustawiacza, który pracuje w ten sposób. Dla mnie najważniejsze, że pomogło i za to jestem bardzo wdzięczna. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Pana Przemka. Wszystkim, którzy poczują taką potrzebę szczerze polecam.

Edyta


 

Wiem, że wszystkie problemy zaczynają się od relacji z rodzicami. Nieraz terapeutka ustawiała mi rodziców, były mówione „formułki” itd. Ale dopiero Pole Ducha w niezwykle profesjonalny, dogłębny i całościowy sposób pomogło mi w temacie odblokowania własnego potencjału. Nie sądziłam, że można robić ustawienia TELEFONICZNIE. Jest to autorska metoda i chyba tylko najlepsi fachowcy potrafią tak pracować. Ustawienie było wykonane pewnie, delikatnie, z wielkim wyczuciem i znajomością tematu. Myślę, że w grę wchodzi tu jeszcze dar, talent i predyspozycje. Unikatowa praca. Bardzo polecam!

Marta


 

Pan Przemek pomaga z dużą trafnością i wyczuciem. Moja córka pozbyła się dręczących ją myśli a mój syn przestał mieć lęki, które dręczyły go od lat. Okazało się też że relacja moich dzieci, była obciążona rodzinnie. Teraz między nimi płynie miłość, bez żalu i zazdrości. Polecam tą metodę, bo naprawdę działa.\

Małgorzata


 

Skorzystałam już czterokrotnie z pracy z Panem Przemkiem. Uwolniłam się od smutku i poczucia bycia niepotrzebną, spotkałam się z moją nienarodzoną córką (odczuwałam potężne poczucie straty, które nie pozwalało mi się cieszyć - trwało to 12 lat). Dzięki sesji zniknęło cierpienie z mojej twarzy, widzę wszystko zupełnie inaczej. Pomogłam synowi pokochać i zaakceptować siebie - widzę, że żyje mu się lepiej. Pracowałam również nad finansami, odzyskując niezbędny kawałek siebie. Po każdej sesji czułam magię w powietrzu, jakby jakaś siła mnie prowadziła i opiekowała się mną. Praca z panem Przemkiem jest przyjemna, konkretna i uczy. Jestem uwolniona od bólów w ciele, na mojej twarzy maluje się radość, a w sercu gra melodia miłości. Polecam najmocniej.

Marlena

Najczęściej Zadawane Pytania

 

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

 

- Dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu, które chcą ruszyć do przodu i otworzyć nowy rozdział swojego życia: bardziej szczęśliwy i spełniony.

- Dla osób, które mają wyznaczony cel, ale czują, że coś je blokuje i nie mogą tego przełamać, a bardzo chcą.

- Dla osób, które chcą spełniać swoje marzenia i potrzebują do tego energii i stabilnej pozycji wyjściowej.

- Dla wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swój potencjał i chcą być po prostu szczęśliwi.

 

DLA KOGO NIE JEST TO SZKOLENIE?

 

- Dla osób, które nie potrzebują się rozwijać i czują, że kompletnie im wystarcza to co mają na ten moment.

- Dla osób zamkniętych na nową wiedzę i alternatywne podejście do rozwiązywania problemów.

 

JAK DŁUGO BĘDĘ MIAŁ DOSTĘP DO TEGO SZKOLENIA?

- Przez rok.

JAK WYGLĄDA TO SZKOLENIE?

Jest to szkolenie online, które możesz oglądać gdzie chcesz i kiedy chcesz.
Jest to nagrany wraz z publicznością lajw, a przez to sprawdzony proces, który już się odbył.
Jest to ponad 2h materiał, gdzie przejdziesz w czasie oglądania pełen proces dotyczący blokad Twojego Sukcesu oraz zakosztujesz innych technik i wizualizacji wzmacniających ten Sukces. Proces ten możesz przechodzić wielokrotnie z inną sprawą, która czujesz, że jest w jakiś sposób zablokowana.

NA CZYM POLEGA GWARANCJA SATYSFAKCJI?

Włożyłem wiele wiedzy i pracy w przygotowanie tego Szkolenia. Jestem przekonany, że da Ci ono ogromną wartość. Jeśli jednak nie będziesz zadowolony z treści, którą znajdziesz w Szkoleniu to napisz do mnie w ciągu 14 dni od zakupu Szkolenia, a zwrócę Ci pieniądze. Tak po prostu.

CZY WYSTAWIACIE FAKTURY?

Tak, na Twoje życzenie może zostać wystawiona faktura podczas zakupu Szkolenia.

Ile Naprawdę Warta jest Zawartość Tego Szkolenia ?

1) Równowartość przynajmniej jednego ustawienia indywidualnego online: 680 zł

2) Równowartość co najmniej 2 sesji indywidualnych: 2 razy 300: Razem 600 zł

3) Najlepsza Wiedza wyekstrahowana z 30 lat badań: OCEŃ SAM

4) Zmiana Twojego Życia na Lepsze, Ruszenie do Przodu: BEZCENNE

RAZEM: 1280 ZŁ

PLUS BONUSY

1) Niesamowity Ebook: "Osiągnij Swoje Cele - Poznaj i wykorzystaj Siłę Procesu". wartość: 57 zł

2) Super użyteczne ćwiczenie, które zajmie Ci tylko 2 minuty i przywróci Ci równowagę wewnętrzną i uspokoi chaos myśli w głowie, zwłaszcza gdy pracowałeś intelektualnie zbyt wiele godzin. Aha! i możesz wykonać je naprawdę wszędzie, np. w pracy. Wartość: Bezcenne! Prezent :)

RAZEM: 57 ZŁ

WSZYSTKO RAZEM:  1337 ZŁ

 

ALE W NORMALNEJ SPRZEDAŻY PO: 147 ZŁ.

Widok Palm na Plaży

ALE TERAZ

PROMOCJA

75 % TANIEJ

TYLKO TERAZ I TYLKO TUTAJ OBECNA CENA SZKOLENIA WYNOSI:

37 ZŁ

TA OFERTA WYGASA ZA:

ABY KUPIĆ SZKOLENIE W CENIE: 37 ZŁ, NACIŚNIJ PONIŻSZY PRZYCISK.

bottom of page