top of page
Czym są ustawienia: Witaj

CZYM SĄ USTAWIENIA?

W życiu każdego człowieka może dojść do stagnacji, zablokowania energii, utknięcia, może też dojść do wydarzeń, z którymi sobie nie radzi. Może stać się to nagle lub stopniowo, ale dzieje się coś co nie pozwala nam przejawiać naszego pełnego potencjału. Może to być też problem, który dotyczy nas "od zawsze", odkąd pamiętamy, od zarania. Może dotyczyć sfery zdrowia, relacji, finansów, duchowości, czy każdej innej. Po prostu czujemy, że nie możemy ruszyć, że ciężko cokolwiek zmienić, że "tak musi być". A jednak nam to nie pasuje i chcielibyśmy coś zmienić, iść do przodu, wydostać się z tej pajęczyny. Próbujemy, próbujemy... i nie możemy.


 

W tym utknięciu z pomocą mogą przyjść ustawienia, które potrafią "spojrzeć" na sprawę z innej perspektywy. W ustawieniach nie ma zbyt dużo miejsca na "głowę i słowa". Nie opowiadamy godzinami o swojej sytuacji, nie próbujemy dociec co mogło to spowodować, nie siłujemy się z tym. Po prostu dajemy "zlecenie", dosłownie w kilku słowach opisujemy nasz problem, np. "Źle się dzieje w moim związku. Chciałbym, aby działo się dobrze". Tak, tyle wystarczy. Resztę pokaże ustawienie. Ustawiacz, czyli osoba prowadząca ustawienie, ustawi nas i nasz temat, a energia wskaże co może być przyczyną, pokaże też możliwości rozwiązania.


 

Ustawienia odkrył dla świata, zmarły niedawno Bert Hellinger, który przez 25 lat był zakonnikiem, z czego 16 lat spędził jako misjonarz w Afryce wśród plemienia Zulusów. Być może ustawienia narodziły się właśnie tam, gdzie granice pomiędzy światem zmarłych, a żywych nie są tak jednoznaczne jak u nas.

Przez wiele lat ustawienia ewoluowały, od bardzo sztywnej formy, gdzie ustawiacz intencjonalnie przestawiał reprezentantów i zarządzał energią, aż do ustawień prowadzonych przez Ducha, gdzie tylko i wyłącznie Duch o wszystkim decyduje.


 

Do dzisiaj nie ma zadowalającego naukowego wyjaśnienia, w jaki sposób to się dzieje, że obcy ludzie odtwarzają istotę problemów w naszym życiu nic kompletnie o nas nie wiedząc. A jednak to się dzieje i dowodem są tysiące ustawień, które miały miejsce. Najlepiej samemu wziąć udział w takich warsztatach jako obserwator, lub ewentualnie zobaczyć prace Hellingera na youtube. To pozwoli zrozumieć tę metodę bardziej niż tysiące słów.

Ustawiać też można bez warsztatów i bez grupy ludzi, w relacji jeden na jeden (ustawiacz i klient) na figurkach, lub ustawiacz może też sam reprezentować pojawiające się energie.

Czasem dany problem zostanie rozwiązany już podczas trwania ustawienia, czasem po kilku dniach. Czasem potrzebna jest głębsza praca, ale to pierwsze ustawienie przeważnie jest mocnym impulsem, który coś zmienia, wyrywa ze stagnacji, który często potrafi pokazać nową drogę i nowe możliwości. Są takie obszary: traumy transgeneracyjne (pokoleniowe), czy traumy wcieleniowe, gdzie trudno jest w inny sposób sięgnąć, aby coś zmienić, przetransformować. Często płacimy naszym współczesnym życiem, za dawne wydarzenia w których uczestniczyli nasi przodkowie i nie da się tego "przegadać", czy wyjaśnić. To potrzebuje energetycznego rozwiązania. To potrzebuje energetycznego "pójścia" tam, gdzie to się wydarzyło poprzez czas i przestrzeń i energetycznej zmiany w tamtym miejscu. I ustawienia są taką metodą, która może nam w tym rozwiązaniu pomóc.

Skup się teraz w sobie i spytaj swego serca, czy to właśnie jest dla Ciebie. Twoje serce wie. Ono wie bardzo dużo. I jeśli szepnie Ci "tak", możesz spróbować tej metody. Może się okazać, że da Ci ona nową inspirację i nowy ruch w Twoim Życiu.

Eagle Flying
Przystań we Mgle

 

Ciągle piszecie do mnie, że nie zdążyliście, nie wiedzieliście, zapomnieliście... jednym słowem przeszły Wam koło nosa pewne Webinary.

 

Dlatego jeśli ktoś z Was chciałby popracować z "Pieniędzmi", Poczuciem Własnej Wartości", "Mamą", "Relacjami, czy "Dzieckiem" to ROBIĘ DOGRYWKĘ I JESZCZE PRZEZ CHWILĘ TE WEBINARY BĘDĄ DOSTĘPNE.

Dla tych wszystkich, którzy się nie załapali, zapomnieli, nie zdążyli etc. next szansa :)

TA SPRZEDAŻ TRWA DO PIĄTKU, 29.09.2023 ROKU, DO GODZ.22.00

Namawiam, aby przepatrzeć tą listę i popracować z odpowiednim zagadnieniem, bo dostaję ciągle mejle o wysokiej skuteczności takiej pracy, czyli Waszych mniejszych i większych sukcesach :)

JEŻELI POSIADASZ KOD ZNIŻKOWY WPISZ GO PROSZĘ W "KOD RABATOWY" I NACIŚNIJ "AKTYWUJ" WÓWCZAS CENA SIĘ ZMNIEJSZY. JEŻELI SIĘ NIE ZMNIEJSZA ALBO ŹLE WPISAŁEŚ KOD (z małej litery i razem) ALBO ILOŚĆ AKTYWNYCH KODÓW SIĘ WYCZERPAŁA.

KAŻDY Z WEBINARÓW DOSTĘPNY JEST W SYSTEMIE SUBSKRYPCYJNYM NA 1 ROK.

TO WYSTARCZAJĄCO CZASU, ABY GO SOBIE PRZEROBIĆ. JEŚLI JEDNAK Z JAKICHŚ POWODÓW NIE ZDĄŻYSZ, MOŻESZ GO SOBIE POTEM PRZEDŁUŻYĆ.

W SPRAWIE PŁACENIA:

1) NORMALNIE JAKO BRAMKA PŁATNICZA USTAWIONE SĄ PRZELEWY24, KTÓRE OBSŁUGUJĄ: BLIK, PRZELEW TRADYCYJNY I PRZELEW ONLINE.

2) JEŻELI CHCESZ ZAPŁACIĆ PAYPAL, KLIKNIJ W MAŁY TRÓJKĄCIK PO PRAWEJ STRONIE, TAM GDZIE PRZELEWY24 I ZAAKCEPTUJ. WTEDY TWOJĄ PŁATNOŚĆ OBSŁUGUJE PAYPAL.

3) GDY CHCESZ ZAPŁACIĆ KARTĄ KREDYTOWĄ, KLIKNIJ W PAYPAL (PATRZ PUNKT 2) I NIE LOGUJ SIĘ DO PAYPAL, LECZ ZJEDŹ KURSOREM NIŻEJ DO PRZYCISKU "ZAPŁAĆ KARTĄ KREDYTOWĄ LUB DEBETOWĄ". KLIKNIJ TEN PRZYCISK, WPISZ DANE SWOJEJ KARTY I GOTOWE.

Dobrej zabawy w wybieraniu, a potem owocnej nauki przy korzystaniu. A oto już te Webinary:

1) PIENIĄDZE I STABILNOŚĆ FINANSOWA KONTRA DŁUGI SYSTEMOWE.

Intensywny 3-godzinny warsztat online pracy energetycznej nad odblokowaniem przepływu pieniędzy.

JAK MOGĘ MIEĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY?

UWALNIANIE BLOKAD POKOLENIOWYCH (RODOWYCH).

JEST TO NAGRANIE SZKOLENIA ONLINE.

DO WIELOKROTNEGO ODTWORZENIA.

DOSTĘP NA 60 DNI

  

Gorąco polecam! Bo warsztat jest mocny i piękne rzeczy się na nim zadziały.

A sam Proces jest intensywny i z pewnością zmieni Twoją perspektywę dotyczącą Pieniędzy.
 

A kto wie?

Może zmieni sam Termostat Pieniężny i będziesz mógł przestawić go na większą temperaturę gotówki!
 

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 222 ZŁ

Nagranie Szkolenia Pieniądze | Akademia Pole Ducha


2) Poczucie Własnej Wartości.

:

Co to właściwie jest? I jak możemy je zmierzyć.

I zabawmy się teraz i oceń sam siebie subiektywnie na ile oceniasz, że zasługujesz by być szczęśliwą?

:

0-nie zasługuję, 10, jak najbardziej zasługuję. I wpisz tą liczbę na karteczce. Masz?

:

To teraz druga liczba: Jak oceniasz zaufanie do siebie, do swojej skuteczności, że poradzisz sobie z wyzwaniami dnia codziennego, krótko mówiąc, że dasz radę ogarnąć życie?

I wpisz na karteczce.

:

Masz dwie liczby?

:

To teraz je dodaj, a potem podziel na dwa.

:

Właśnie wyszła ci liczba Twojej Samooceny.

:

Esencją wysokiej samooceny, wg wieloletniego badacza tego tematu, Nataaniela Brandena, jest zaufanie do własnego umysłu, do własnej skuteczności w obliczu wyzwań życia i jednoczesne przekonanie, że zasługujemy na szczęście.

:

Popatrz teraz na swoją liczbę i zobacz, czy jesteś w górze skali, czy niekoniecznie. Jaka by to liczba nie była, to postaramy się ją nieco podnieść na tym szkoleniu.

 

Pamiętajcie, że samoocena: wysoka, czy niska, jest tak naprawdę samospełniającą się przepowiednią w każdej dziedzinie.

:

Jeżeli sprzedajesz usługi i czujesz, że nie zasługujesz na duże pieniądze, to harujesz jak wół od rana do wieczora.

:

W związku też. Poznasz kogoś wspaniałego, ale myślisz, jest jakaś tajemnica, że on zainteresował się kimś tak mało wspaniałym jak Ty i zaczynasz podejrzewać, co jest nie tak, i dotąd jesteś upierdliwa, aż rzeczywiście będzie coś nie tak.

:

Czyli w skrócie mówiąc: OBRAZ SAMEGO SIEBIE, TO NASZE PRZEZNACZENIE.

I warto by ten obraz był jak najlepszy, aby nasze przeznaczenie było jak najlepsze.

:

I nad tym popracujemy na tym Szkoleniu.

 

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 197 ZŁ.


 

DOSTĘP KUPISZ TUTAJ:

Szkolenie: Poczucie Własnej Wartości | Akademia Pole Ducha

 

3) NAGRANIE WEBINARU: ROZWIĄZANIE NAJWIĘKSZEGO PROBLEMU.

Zmiana jest możliwa i to nie jest kwestia wiary, tylko narzędzi jakie posiadam.


 

Jeżeli mam dobre narzędzia, to szybko przeprowadzam tą zmianę.

Jeżeli jesteś w punkcie A który Ci się nie podoba i chcesz być w punkcie B, który jest wymarzonym punktem.


 

Jak się tam przemieścić? Zwłaszcza gdy te punkty dzieli spora odległość?

Można na piechotę, można rowerem, można samochodem, ale można też się przeteleportować, o ile mam teleportujące narzędzie.


 

I takim narzedziem bywają ustawienia helingerowskie zmieszane z pracą z podświadomością, bo czasem pomiędzy punktem A, a punktem B jest tylko jakaś energetyczna blokada, której nie widzę i nie umiem przez to usunąć. I ustawienia wspanoiale pomagaja tą blokadę zdiagnozować i często uwolnić.


 

Zrobiłem setki ustawień i widziałem spektakularne, niezwykłe zmiany, które zaistniały w jedno popołudnie, i to było mocne i poruszające, ale widziałem też te mniej spektakularne, a równie istotne zmiany.


 

Że ktoś przez 8 miesięcy zabierał się za stronę www i nie mógł się zabrać, a po pracy ustawieniowej zrobił tą stronę w 3 dni. Ktoś od miesięcy zabierał się za warsztat dla ludzi, ale bał się, miał wątpliwości i po pracy z webinarem zrobił ten warsztat i to było cudowne, otrzymać zdjęcia jego uśmiechniętych kursantów.


 

Więc zmiana jest mozliwa i do tej zmiany zapraszam

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 177 ZŁ.

BILET KUPISZ TUTAJ:

Nagranie Szkolenia: Rozwiązywanie Największego Problemu. | Akademia Pole Ducha

 


4) NAGRANIE WEBINARU: POŻEGNANIE ZWIERZĘCEGO PRZYJACIELA.

Każdy kto kocha zwierzęta pewnego dnia spotyka się z tą nieuniknioną, tragiczną sytuacją, że Przyjaciel odchodzi.

 

Jeżeli dane nam, że odchodzi na naszych rękach, powoli zasypiając ze starości, a my patrzymy mu w oczy, przytulamy go i głaskamy, to jest to smutne, ale i tak jesteśmy szczęściarzami, że odbywa się to w ten sposób.

 

Niestety często dzieje się inaczej.

 

Nagle, gwałtownie, za szybko, bez pożegnania i bez przygotowania. Pozostaje żal, wyrzuty, że coś można było więcej zrobić i trauma.

 

Czasem trauma jest tym większa, że bliscy ludzie nie rozumieją tej tragedii. „To tylko kotek”, „daj spokój, weźmiesz innego”. Nie rozumieją jak ta relacja była, że to bliski przyjaciel, członek rodziny, istota. Często bliższa niż niektórzy członkowie rzeczywistej, ludzkiej rodziny. I ten żal jest często taki jak po człowieku, a czasami nawet większy, bo nie mamy aż tak potężnej relacji z innymi ludźmi.
 

I ten warsztat jest właśnie dla takich sytuacji. Aby dać sobie ten czas, aby jeszcze raz spotkać się z energią zwierzęcego Przyjaciela, aby pożegnać się z nim i pozwolić płynąć Miłości.

 

W takiej kwestii ustawienia hellingerowskie są bezcenne. Sam straciłem kilka zwierzęcych przyjaciół i te ustawienia bardzo mi pomogły. Na tej podstawie stworzyłem niniejszy warsztat.

 

Jeżeli cierpisz i ciężko Ci pogodzić się z tą stratą, to zapraszam Cię serdecznie.

A jeżeli nie było tak tragicznie, ale czujesz po prostu, że chcesz się spotkać z tą energią swojego Przyjaciela, poczuć ją po latach, to też Ciebie zapraszam.

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 197 ZŁ

BILET KUPISZ TUTAJ:

Nagranie Szkolenia: Pożegnanie Zwierzęcego Przyjaciela | Akademia Pole Ducha


 

5) KOBIECA MOC. MOC KOBIECOŚCI

Potężny Warsztat Tylko Dla Kobiet

Wyruszymy w Podróż do Źródła.

Aby odnaleźć brakujące elementy tej niezwykle pięknej Kobiecej Mocy.

Scalić Jej różne aspekty.

Zaprosić Ją, by zajęła należne Jej miejsce i przejawić Ją w jak najpełniejszej formie.

Zobaczymy jakie są blokady w tej Podróży, a jakie wsparcia.

I jeśli będzie nam to dane, dotrzemy do archaicznej, pierwotnej i potężnej Mocy Życia.

Twojej Mocy.

Mocy Kobiety.


 

UWAGA! NIE JEST TO COTYGODNIOWY BEZPŁATNY LAJW. I NIE JEST TO TEŻ PŁATNY WARSZTAT ZOOM.

JEST TO WEBINAR PŁATNY.

(Nie musisz mieć kamerki i mikrofonu. Tylko ja jestem widoczny. Ty wykonujesz ćwiczenia, podobnie jak na lajwach na fb. Jest to jednak webinar bardziej zaawansowany i bardziej przekrojowy od lajwów prezentowanych na fb.)


 

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 197 ZŁ
 

Bilet wykupisz pod tym linkiem:

Nagranie Szkolenia: Kobieca Moc | Akademia Pole Ducha


 

Otrzymasz mejle, w których dostaniesz 60 dniowy dostęp do nagrania.


 

(Uwaga! Jeżeli chcesz zapłacić paypal albo karta kredytowa, to naciśnij mały trójkącik obok „przelewy24”, wówczas wyskoczy Ci opcja paypal. Tam też zapłacisz kartą kredytową).


 

6) NAGRANIE WEBINARU: ENERGIA ŻYCIOWA
Ta Energia odpowiedzialna jest za stan zdrowia, za samopoczucie, za chęć do działania i w skrócie mówiąc, za Dostatnie, Szczęśliwe i Spełnione Życie. Jeżeli jest przyblokowana, wiele obszarów Naszego Życia po prostu kuleje.

Tylko praktyczna wiedza.
Zbudujesz nową perspektywę.
Zobaczysz inne aspekty.
Podejmiemy też Próbę Uwolnienia Blokad.

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 177 ZŁ


BILET KUPISZ TUTAJ:
Nagranie Szkolenia Energia | Akademia Pole Ducha

7.) NAGRANIE WEBINARU TATO.

  

Nie jest to łatwy warsztat, ale benefity po nim płynące są piękne.

 

Dlatego namawiam akurat na "Mamę" i "Tatę" bardzo.

A na "Tatę" zwłaszcza mężczyzn.

 

To jest piękne doświadczenie i jeżeli mógłbym mówić o najbardziej widzialnych efektach tego warsztatu, to, to co może zaistnieć, to:

 

Dla mężczyzn wzrost siły wewnętrznej, stania na własnych nogach, decyzyjności i innej percepcji nałogów ("piję, bo nie mogę Cię kochać w inny sposób Tato"), ale też w relacjach tworzenie mocniejszego Pola, w którym partnerce jest lżej („Jestem. Trzymam Pole, a TY Kochanie możesz troszkę odpocząć”), branie swego miejsca w Życiu, w pracy. Zwiększenie aktywności i sprawczości, też w dziedzinie finansów („jak mam to zdobyć?”, a nie „O Boże, jeszcze to i tamto, nie dam rady”).

 

A dla kobiet możliwa poprawa w relacjach (bo pierwszym partnerem jest tata i pewne rzeczy trzeba odczarować, a pewnym przywrócić należne im miejsce), ale też ruch na zewnątrz jeżeli chodzi o różne działalności (np. firmę. Firma tylko z tatą za plecami :)) własne warsztaty, własna strona www, wyjście do ludzi. Ale też w dziedzinie sprawczości (np. „Postanawiam mieć idealną wagę” i opracowanie i realizacja tego planu, a nie zwyczajowe: „zacznę coś ćwiczyć od poniedziałku”). Generalnie wzrost aktywności zewnętrznej i sprawczości, ale też wzrost Mocy Wewnętrznej.

 

Jeżeli więc zastanawiasz się nad jakimś moim warsztatem i nie wiesz , który wybrać, nieodmiennie będę polecał "Mamę", "Tatę" i "Dziecko".

 

UWAGA! NIE JEST TO COTYGODNIOWY BEZPŁATNY LAJW. I NIE JEST TO TEŻ PŁATNY WARSZTAT ZOOM.

JEST TO PŁATNE NAGRANIE WEBINARU.

(Nie musisz mieć kamerki i mikrofonu. Tylko ja jestem widoczny. Ty wykonujesz ćwiczenia, podobnie jak na lajwach na fb. Jest to jednak webinar bardziej zaawansowany i bardziej przekrojowy od lajwów prezentowanych na fb.)

 

ABY MIEĆ DOSTĘP DO NAGRANIA TRZEBA WYKUPIĆ BILET za 222 zł.

 

Dostęp do nagrania wykupisz pod linkiem poniżej:

 

Szkolenie: Tata | Akademia Pole Ducha

8) Nadprogramowe Kilogramy. W Poszukiwaniu Wagi Optymalnej.

Płatny Webinar zawierający Ustawienia Hellingerowskie

Webinar ten przeprowadzi Cię przez kompletny Proces z Twoim Tematem (z uwagi, że będzie on nagrany i będziesz miał do niego dostęp przez 60 dni, możesz go wykorzystać kilkukrotnie do pójścia głębiej)

 

UWIERZ, ŻE ZMIANA JEST MOŻLIWA.

UWAGA! NIE JEST TO COTYGODNIOWY BEZPŁATNY LAJW.

NIE JEST TO TEŻ WARSZTAT ZOOM.

JEST TO WEBINAR PŁATNY.

(Tylko ja jestem widoczny. Ty nie potrzebujesz ani kamerki, ani mikrofonu. Oglądasz i wykonujesz ćwiczenia i ustawienia w swoim zakresie, niewidoczny dla innych.)

 

ABY MIEĆ 1 ROK DOSTĘPU DO NAGRANIA TRZEBA WYKUPIĆ BILET za 212 zł

 

Bilet wykupisz pod tym linkiem:

 

Szkolenie: Nadprogramowe Kilogramy. W Poszukiwaniu Wagi Optymalnej. | Akademia Pole Ducha

 

Otrzymasz mejle, w których dostaniesz 60-dniowy dostęp do nagrania tego szkolenia.

(Uwaga! Jeżeli chcesz zapłacić paypal, to naciśnij mały trójkącik obok „tpay”, wówczas wyskoczy Ci opcja paypal.)

9) Jak Pomóc Swojemu Dziecku Szanując Jego Integralność?

Każdy rodzic chce, aby dziecku się wiodło jak najlepiej.

Ale nie zawsze tak jest.

 

Wówczas rodzic chciałby pomóc swojemu dziecku, ale często to nie wychodzi.

Albo nie umie pomóc, albo dziecko buntuje się na tą pomoc, albo ona przynosi odwrotne efekty.

 

Jak najskuteczniej rodzic może pomóc swojemu dziecku?

 

Z pomocą mogą przyjść Ustawienia Hellingerowskie, które uczą jak pomagać, szanując czyjąś integralność, w tym przypadku integralność naszego dziecka.

 

Przede wszystkim może zrobić trzy rzeczy:

1) Nie obciążać naszego dziecka dodatkowo.

2) Zdejmować ciężary systemowe, które wiszą nad wszystkimi w systemie, czyli również nad naszym dzieckiem.

3) Zasilić swoje dziecko pierwotną Mocą, bez przekazywania mu własnych problemów.

 

Jeżeli ten temat Cię interesuje, to zapraszam Cię na Płatny Webinar, gdzie się tym zajmiemy. Poszukamy dobrych rozwiązań dla Twojego Dziecka i Ciebie

 

Będziemy pracować za pomocą pracy z podświadomością oraz elementów ustawień hellingerowskich.

 

Jeżeli trochę obawiasz się takiej pracy, to poczytaj opinie tych, którzy ten proces już przeszli:

www.poleducha.pl/rekomendacje

 

Każdy będzie się mógł przyjrzeć swojej osobistej sytuacji.

 

ABY MIEĆ 1 ROK DOSTĘPU DO NAGRANIA TRZEBA WYKUPIĆ BILET za 197 zł:

Szkolenie: Jak Mogę Pomóc Własnemu Dziecku z Poszanowaniem Jego Integralności? | Akademia Pole Ducha

10) NAGRANIE WEBINARU: MOJA MISJA ŻYCIA

Misja Życia to najgłębszy fundament naszej istoty. Rozumiejąc swoja Misję, wszystko staje się nagle proste. Nagle gąszcz dróg i zagubienie odchodzi w niepamięć.
 

Wszystko to morfuje się w jedną szeroką autostradę, gdzie jasno widzisz cel.

Przy okazji oszczędzasz sobie cierpienia fałszywych dróg, robienia nie swojej roboty,

robienia czegoś w czym czujesz się niedobrze i co jest dla ciebie frustrujące.
 

Postępując za swoją Misją czasem pracujesz więcej niż inni ludzie, czasem masz przed

sobą trudne decyzje, ale zawsze czujesz sens tego co robisz i wiesz, że jesteś na

Drodze.
 

A takie poczucie jest w dzisiejszych czasach bezcenne.

 

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 222 ZŁ.

BILET KUPISZ TUTAJ:

Szkolenie: Moja Misja Życia | Akademia Pole Ducha

11) NAGRANIE WEBINARU: "RELACJE"

Każdy będzie miał odrębny proces:

 

Wybierz relację z którą chcesz pracować.

 

Może ta obecna z Twoim partnerem?

 

A może ta która kiedyś była, a wciąż jest raną w sercu?

 

A może ta, której jeszcze nie ma, ale chcesz, żeby zaistniała i była bardziej spełniająca, niż te poprzednie?

A może nabuzowana agresją z Twoim szefem?

A może ta najcenniejsza, z Samym Sobą?

 

Określisz co blokuje Przepływ Miłości.

I zobaczysz co wspiera ten przepływ.

Podejmiemy Próbę Odblokowania Tego Przepływu.

Jest szansa, że powitasz nową, świeżą relację z partnerem, z szefem, z dzieckiem, albo ze sobą samym.

 

Przeprowadzimy Indywidualny, Unikatowy Proces dotyczący Blokady Miłości w Twoim Systemie Rodzinnym, gdzie możesz przypatrzeć się swojej sytuacji i podejmiesz próbę jej transformacji.

 

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 197 ZŁ

BILET KUPISZ TUTAJ:

Nagranie Szkolenie Relacje | Akademia Pole Ducha


12) NAGRANIE WEBINARU: WEWNĘTRZNE DZIECKO


Niesamowity, niezwykły warsztat. Naprawdę kolosalny, przepełniony emocjami i uleczeniem. Jestem na świeżo po ni i sam spłakałem się tam jak bóbr,a teraz czuje MEGAMOC I PIĘKNO.

Zachęcam z całego serca do odtworzenia nagrania.
O tym jak możemy sami zarządzać swoimi stanami wewnętrznymi i jak sami możemy zaopiekować się krzywdami z dzieciństwa.
Zaopiekować się wewnętrznym dzieckiem, to poprawić sobie realnie byt w każdym obszarze życia.


 

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 197 ZŁ


BILET KUPISZ TUTAJ:
https://akademia.poleducha.pl/s/dziecko.html

13) NAGRANIE WEBINARU: UWOLNIJ SWÓJ CIĘŻAR RODOWY

 

Jaki jest Twój problem?

Słabe zdrowie i energia witalna?

Niestabilność finansowa?

Samotność?

A może wieczny konflikt w relacji?

Ciężkie myśli i bezpodstawny smutek?

Nałóg, który ciągle powraca?

A może nieustający Pech?

 

A może jeszcze inny ciężar, którego mimo wielu prób, nie daje się uwolnić ze swego życia.

 

Czujesz, że to jest, a jednak jakby nie należało do Ciebie?

Jakbyś coś dźwigała za kogoś?

Płaciła za kogoś?

Próbowałaś/eś różnych metod i nic nie pomogło?

 

Jeżeli problem pozostał niewzruszony, przyczyna może być bardzo głęboka i trudno dostępna.

Może się nią okazać być trauma transgeneracyjna (trauma przodków), czyli ciężar ukryty w naszym systemie rodzinnym. Sprawa trudna do wykrycia i trudna do zmiany. Niewiele metod potrafi w ogóle zahaczyć o ten temat.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a i chcesz doświadczyć jak działają Ustawienia Hellingera i praca z podświadomością i przejść swój własny osobisty Proces z Ciężarem Swego Rodu, to zapraszam Cię na mój webinar.

 

Jest to doskonała okazja zapoznać się z tą metodą w bezpiecznej atmosferze.

 

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 177 ZŁ

 

BILET KUPISZ TUTAJ:

Nagranie Szkolenia: Ciężar Rodowy | Akademia Pole Ducha14) NAGRANIE WEBINARU MAMA
Warsztat "Mama" to próba odblokowania dostępu do Energii Bazowej, do Swojego Miejsca w świecie, do zadowolenia ze swojego istnienia.

Jestem.
I to jest piękne.

Powinniśmy przyjść na ten świat wyczekiwani, jako wielki cud i tak samo powinno wyglądać nasze dzieciństwo.
Nie zawsze jednak tak było.

Ten Warsztat jeszcze raz wbija się niczym klin w tamten czas i oddziela to co karmiące, od tego co niszczące.
Pozwala na nowo zobaczyć siebie i wziąc to co nasz wzmacnia, a odrzucić to, co nas osłabia.

 

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 222 ZŁ


wykupisz pod linkiem poniżej:
https://akademia.poleducha.pl/s/mama2.html

 

15) "NAŁOGI. UWOLNIENIE INCOGNITO - całkiem inne spojrzenie".

 

WEBINAR USTAWIENIOWY PREMIUM

KUPUJESZ DOSTĘP DO NAGRANIA NA 60 DNI

Każdy z nas ma jakieś nałogi. Jedni mniejsze, inni większe. Czasem są one wstydliwe i skrzętnie ukrywane. Czasem jawne i trudne.

 

Chciałem zaproponować mocne narzędzie do pracy z nałogami INCOGNITO, czyli nie ujawniając się. Będzie to Webinar, na którym tylko ja jestem widoczny, a Ty jeśli na wejściu wpiszesz pseudonim, czy wymyślone imię, pozostaniesz w całkowitej prywatności.

 

Nałóg to nie tylko nadużywanie alkoholu czy narkotyków. To każda kompulsywna czynność, którą niekoniecznie chcemy wykonywać, a jednak musimy. Podjadanie, zamartwianie się, przepracowywanie, nawet sport czy sprzątanie mogą być niezdrowymi nałogami. Jeżeli jest więc w Twoim życiu taka czynność, którą kompulsywnie powtarzasz, a niekoniecznie masz na to pełną zgodę, to być może chcesz się temu przyjrzeć z całkiem innej perspektywy?

 

Do tematu nałogów podejdziemy od strony hellingerowskiej i praktycznej. Nie będziemy za dużo dyskutować, ale procesować, procesować i jeszcze raz procesować.

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 197 ZŁ


wykupisz pod linkiem poniżej:

Szkolenie: Nałogi | Akademia Pole Ducha

16) "Zdrowie i Dobrostan: Mentalny, Duchowy i Fizyczny.

Próba Uwolnienia Obciążeń Systemowych i Karmicznych."

WEBINAR USTAWIENIOWY PREMIUM

KUPUJESZ DOSTĘP DO NAGRANIA NA 60 DNI

"Ślachetne zdrowie, nikt się nie dowie, zdrowie jako smakujesz, aż się zepsujesz."

Jan Kochanowski

 

Czy ustawienia mogą wpłynąć pozytywnie na nasze zdrowie?


 

Nasze zdrowie może blokować cała masa rzeczy: genetyczne uwarunkowania, ale też różne traumy rozwojowe, traumy kolektywne, traumy transgeneracyjne, traumy szokowe, czy traumy reinkarnacyjne. Z każdą z tych traum można pracować poprzez ustawienia.


 

Bert Hellinger twierdził, że choroba jest symptomem przypominającym o czymś: np. o jakiejś zapomnianej osobie z naszego systemu. Gdy "przypomnimy" tą osobę, gdy damy jej należne miejsce w systemie, symptom nie będzie już potrzebny.


 

Tutaj warto polecić książkę, którą napisała Ilse Kutchera. To lekarz, ordynator niemieckiego szpitala. Przez lata prowadziła ustawienia wśród pacjentów i zapisywała rezultaty. Wydała książkę "Nie wiem co mi jest" i warto tę książkę sobie przeczytać, gdyż jest to fascynująca lektura.

 

Są tam opisane udokumentowane przypadki wpływu ustawień na zdrowie. Ilse Kutchera jest naukowcem i tym mocniej taka analiza "szkiełka i oka" może trafić do bardziej sceptycznych umysłów i możemy wówczas otworzyć się na jeszcze inne działania w sprawie poprawy naszego zdrowia.

 

Teza jest taka, że gdy odnajdziemy tego, kogo w systemie brakuje, kto jest zapomniany i przywrócimy mu należne miejsce, system już nie musi się o niego upominać za pomocą symptomu, czyli choroby i zdrowie może powrócić.

Otrzymujesz 1 ROK dostępu do nagrania.

CENA: 177 ZŁ


wykupisz pod linkiem poniżej:

Szkolenie: Zdrowie i Dobrostan: Mentalny, Duchowy i Fizyczny. Próba Uwolnienia Obciążeń Systemowych i Karmicznych. | Akademia Pole Ducha

11) KURS ANTY-LĘK Z DUŻĄ ZNIŻKĄ

Ten Kurs nie tylko obniża poziom lęku i zwiększa poziom spokoju i zadowolenia, ale przede wszystkim jest Podróżą W Głąb Siebie, nawiązaniem nowego kontaktu ze sobą i zaproszeniem do zmiany percepcji. Aby zejść z chaosu myśli w głowie na stabilny poziom ciała i głębsze Odczuwanie Siebie.

 

Podrzucam tutaj 10 kodów promocyjnych. Obniżają cenę Kursu z 597 do 397 zł.

Jeżeli Cię to interesuje, to link do Oferty Kursu znajdziesz tutaj:

www.poleducha.pl/kurs

a kod to: promo200

(należy go wpisać tam gdzie jest miejsce na kod i nacisnąć przycisk "aktywuj". Wtedy cena powinna obniżyć się do 397 zł. Jeżeli tak się nie stanie, widocznie już 10 osób kupiło Kurs.)

Jeśli komuś zależy na kupnie teraz, to najlepszy moment, 

BO NIŻSZEJ CENY NIŻ Z TYM KODEM PROMOCYJNYM NIGDY NIE BĘDZIE. NATOMIAST WYŻSZA NIESTETY ZDARZYĆ SIĘ MOŻE.

NIE ZOSTAŁO WIELE CZASU,

WIĘC PODEJMIJ DOBRĄ DLA SIEBIE DECYZJĘ.

BYĆ MOŻE TO JEST ODPOWIEDNIA INWESTYCJA NA TERAZ.

 

A PRZYNAJMNIEJ MOŻESZ WYPRÓBOWAĆ, BOWIEM:

 

Jest 14-dniowa Gwarancja Satysfakcji. Jeżeli z jakichś powodów Kurs Ci się nie spodoba, możesz w każdej chwili go zwrócić. Bez pytań z mojej strony (chociaż oczywiście będę ciekawy co sprawiło, że nie przypadł Ci do gustu) i bez "focha" :)

To, co płynie

z głębi serca, nie wymaga wysiłku. 

                             Bert Hellinger

JEŻELI JESTEŚ CIEKAWY OPINII TYCH, KTÓRZY PRZESZLI PRZEZ TEN PROCES, TO ZAJRZYJ TUTAJ: 

https://www.poleducha.pl/rekomendacje

 

Pole Ducha - zmiana jest możliwa

„Jesteśmy tym, co o sobie myślimy".

Budda

Światło w przestrzeni powietrznej
bottom of page