top of page
przyroda


Formularz zamawiający Ustawienie
 

Jeżeli przeczytałeś i zaakceptowałeś Regulamin i jesteś gotowy Wykonać Ustawienie, to wypełnij proszę poniższy formularz. UWAGA! FORMULARZ ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY. PRZECZYTAJ PROSZĘ NAJPIERW PONIŻSZE INFORMACJE.

UWAGA! W TYM MOMENCIE KOLEJKA OCZEKIWANIA NA USTAWIENIE SIĘGA KOŃCA WAKACJI, W ZWIĄZKU Z TYM NIE ZAPISUJĘ NA USTAWIENIA. ZAPISY BĘDĄ WZNOWIONE WE WRZEŚNIU. USTAWIENIA SĄ MOŻLIWE NA WARSZTATACH ONLINE. TU ZNAJDZIESZ INFORMACJE O NAJBLIŻSZYM WARSZTACIE ONLINE: www.poleducha.pl/malywarsztat

DZIĘKUJĘ

Dla Osób Nowych, które nie znają Ustawień, a zgłosiły się na Ustawienie Indywidualne i dla innych, które interesują się tematem Bardzo, Bardzo Polecam i namawiam do wypróbowania Kursu: Pieniądze.


 

Jest to 12-dniowy Kurs online z nagranymi video i zeszytem ćwiczeń. A więc przerabiasz go kiedy chcesz, w swoim tempie.


 

Pracujemy z Twoją Sytuacją Finansową, ale jest to praca szersza niż tylko finanse.


 

I jeżeli nie pracowałaś z ustawieniami, to to jest wymarzony prezent dla samego siebie, bo wdrożysz się w ustawienia i potem będzie łatwiej nam pracować.


 

Poznajesz też najskuteczniejsze metody i możesz je wykonać samemu: ustawienia hellingerowskie, prace szamańskie, prace z podświadomością, Zwierzę Mocy, Intencja, Siła Kręgu i wiele innych.


 

To bardzo dobry Kurs na początek, oprócz zmiany percepcji w sprawach finansowych zmienisz też percepcję w innych sprawach życiowych, dostrzeżesz nowe możliwości i Nową Nadzieję.


 

Tutaj opinia kursantki, która już Kurs ukończyła:


 

Cześć Przemek

Świetny kurs.Nie spodziewałam się że będzie taki mocny i że praca będzie aż tak głęboka. Naprawde dotyka każdego poziomu pracy z pieniędzmi. Probowałam rożnych kursów ale Twój jest najbardziej kompletny. Dużo wartościowych bonusów. Świetnie że dodałeś wiele coachingowych technik,bardzo uświadamiających i motywujących. Szczerze to nie spodziewałam się że będzie aż tak intensywnie. Wiele razy moja podświadomość się broniła i nie chciała nawet zaczynać pewnych modułów, ale wiem jak to funkcjonuje więc szłam świadomie w to co miało być odkryte. Już czuję zmianę w energii. Po 2 tygodniach pracy czuję się jak nowa osoba. Przede mną nowe projekty które czuję że będą sukcesem dzięki przepracowanym tematom na Twoim kursie. Ogromna wdzięczność za włożony Twój wkład, doświadczenie i serce. Dziękuję.

Z serca najgłębsze podziękowania

Katarzyna


 

Do środy, 29.05.24 do godz.22.00 trwa promocja na ten Kurs (Jest tańszy 300 zł niż normalnie).

Tu przeczytasz więcej:


 

www.poleducha.pl/forsa


 

 

Kto czuje się syty w temacie Pieniądze, może zajrzeć do Kursu: Sukces W Życiu.


 

SUKCES W ŻYCIU:

JAK WYGRAĆ ZE STRESEM I

STWORZYĆ CAŁKIEM NOWY STYL ŻYCIA:

W PRZEPŁYWIE, W WOLNOŚCI, SŁUCHANIU SWEJ DUSZY I WEWNĘTRZNYM SPEŁNIENIU.

 

JEDNYM ZDANIEM:

JAK ZAMIAST OSIĄGAĆ STRES,

OSIĄGNĄĆ SUKCES


 

To również Kurs online z nagraniami video i zeszytem ćwiczeń i również przerabiasz kiedy chcesz, ale mógłbym powiedzieć, że jest przechylony bardziej w Duchową Stronę, uczący nas innego spojrzenia na świat, wykorzystywania intuicji, większego współgrania z tą Planetą, a przy okazji wielce odstresowujący.


 

I tu też jest Kod Promocyjny: promo200


 

Dołączysz do niego tutaj:


 

www.poleducha.pl/stres

3) WEBINARY PREMIUM:


 

To są nagrane Webinary 3-4 h na dany temat. Przeważnie są to bardzo konkretne tematy z życia wzięte, takie jak: „Relacja z Mamą”, „Nadprogramowe Kilogramy i jak je uwolnić”, „Wewnętrzny Bogacz. Wewnętrzny Biedak”, „Przywołanie Kompatybilnego Partnera do Relacji” etc.

Robimy tam ustawienia na poduszkach i pracujemy z podświadomością.


 

Jeżeli chcesz ze mną pracować ustawieniowo, a nigdy nie robiłaś żadnego ustawienia to wskazane jest, aby popracować wcześniej z Webinarem, lub z moim Kursem, wtedy ta praca jest łatwiejsza i głębiej idzie.


 

Listę dostępnych Webinarów, wraz z krótkim opisem, o czym jest dany Webinar, znajdziesz tutaj:


 

www.poleducha.pl


 

(poscrolluj w dół, aż znajdziesz)

Terminy do Ustawień indywidualnych są odległe: 3-5 tygodni.

Jeżeli chcesz takie ustawienie zrobić szybciej, to zapraszam na warsztat online w kameralnej grupie gdzie pracujemy nad Twoim problemem.

SUKCES W ŻYCIU.

Uwalnianie Blokad Stojących na Drodze Twego Szczęścia.

ŚRODA 05.06.24, GODZ.17.40-do ok. 22.50 (czas polski)

WARSZTAT USTAWIEŃ ZOOM ONLINE PŁATNY DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

 

MIEJSCE: ONLINE. (łatwe wejście, klikasz w link i już :)

 

UWAGA! WARSZTAT NIE JEST NAGRYWANY. MOŻNA BYĆ TYLKO NA ŻYWO.

CZAS: POLSKI

Więcej informacji i zapisy na:

www.poleducha.pl/malywarsztat

FORMULARZ ZAMAWIAJĄCY USTAWIENIE

UWAGA! W TYM MOMENCIE KOLEJKA OCZEKIWANIA NA USTAWIENIE SIĘGA KOŃCA WAKACJI, W ZWIĄZKU Z TYM NIE ZAPISUJĘ NA USTAWIENIA. ZAPISY BĘDĄ WZNOWIONE WE WRZEŚNIU. USTAWIENIA SĄ MOŻLIWE NA WARSZTATACH ONLINE. TU ZNAJDZIESZ INFORMACJE O NAJBLIŻSZYM WARSZTACIE ONLINE: www.poleducha.pl/malywarsztat

DZIĘKUJĘ

bottom of page